Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony Uśmiech •  Wstecz
 • 1
 • ...
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7(current)
Czy można zakochać się w kimś poprzez same pisanie?
#61
Ja raczej mam problem z zakochiwaniem sie .To znaczy nie zakochuje sie zbyt łatwo.Także ptrzez same pisanie  w moim przypadku dłuuugo by to trwało.
Odpowiedz
#62
Hmm... zakochać raczej nie, ale pisanie może być wstępem do poważniejszej znajomości. W rzeczywistości to wygląda trochę inaczej, wtedy zakochujemy się już w "żywej" osobie, ale na pewno można w dużym stopniu poznać drugą osobę, jeśli jest ona szczera i dużo mówi o sobie, swoich uczuciach, wartościach, tym co kocha robić w wolnym czasie. Wtedy już możemy zdać sobie sprawę, czy jakaś cecha przyciąga nas do tej osoby, a jak się już spotka i lepiej pozna drugą osobę w rzeczywistości, można to zweryfikować. Duży uśmiech Poznanie na żywo osoby, z którą się pisało przez dłuższy czas, może być bardzo miłym doświadczeniem i naprawdę można w ten sposób poznać swoją drugą połówkę.
Odpowiedz
#63
A ja uważam, że pisanie jest początkiem i można się zakochać, a na pewno poczuć coś głębszego.
Pokrótce powiem Wam tak, dawno dawno temu.....
takie jeden Pan napisała do mnie sms'a wziął mój numer od siostry, z którą chodziłam do klasy.... pisaliśmy i pisaliśmy, coś pękło oboje czuliśmy coś więcej nigdy się nie widząc... po jakimś czasie się spotkaliśmy w końcu, on oszalał na moim punkcie, a ja popełniłam wiele błędów, i na prawdę bardzo mi go brakowało przez wiele czasu. Później dopóki nasze drogi całkiem się nie rozeszły spotykaliśmy się na stopie przyjacielskiej, nadal mamy kontakt jedynie internetowy i oboje zgodnie twierdzimy, że jest coś co nas do siebie ciągnie, ale los chciał inaczej...

Także uważam, że przez pisanie można poczuć coś pięknego, ja mam miłe wspomnienia... Uśmiech
 Podziekowania: Silent , Rarity , nowy , Des , anja
Odpowiedz
#64
W sumie pisanie jest o tyle fajnym wstępem, że się poznaje najpierw "wnętrze" Uśmiech więc myślę, że można się na pewno zauroczyć, czy zakochać to nie wiem.
Odpowiedz
#65
Ja tak ogólnie myślę sobie tak... Partnera można poznać przez internet i wyłapać już przez samo pisanie wiele jego pozytywnych cech. Jednak gdyby na żywo również nie "zagrało", to czy coś by z tego było? Wydaje mi się, że miłość to jest wtedy, gdy się kocha całą osobę - zarówno jego psychikę jak i fizyczność* Język Wyobrażacie sobie np. żebyście mogli stworzyć dobry związek z kimś, z kim dobrze wam się rozmawia, ale brzydzicie się nim tak, że pocałunek albo ogólnie bliskość hmm no wiecie, damsko - męska byłaby torturą... A szczerze mówiąc, bylibyście w stanie? To by było zresztą nieuczciwe dla partnera, bo każdy zasługuje na kogoś, kto go zaakceptuje i fizycznie i psychicznie. A tak marnowałby czas na kogoś, kto nie potrafi zaakceptować jego ciała... Partner musi być dla nas chociaż akceptowalny fizycznie i tego się nie obejdzie... więc owszem, poznanie się pisemne może być dobrym startem, ale real to jednak zweryfikuje... Ogólnie nie znoszę takiej hipokryzji u ludzi, gdy twierdzą, że np. "wygląd nie ma żadnego znaczenia" albo inne takie słodkie kłamstweka, potem ludzie zderzają się z rzeczywistością i są rozczarowani, że jest zupełnie inaczej, niż ludzie sobie nawzajem wmawiają... Moim zdaniem lepsza brutalna ale zdrowa prawda niż słodkie, niszczące kłamstwa :3 toteż uważam, że oba te czynniki są ważne i nie mają sensu te wszystkie dyskusje "ważniejszy wygląd czy charakter" bo przecież oba są niezbędne do miłości. W różnych proporcjach, ale jednak musimy akceptować partnera na obu tych polach. Inaczej to możemy mieć bezpłciową przyjaźń [nie akceptujemy wyglądu, ale to nie ma znaczenia w relacji bezcielesnej]. Albo bezmiłosne pożądanie [gdy nie akceptujemy charakteru, ale uznajemy, że do seksu się taki ktoś nadaje - to w przypadku osób, które są zdolne do seksu z kimś kogo nie kochają...].


* uważam, że te oba czynniki potrzebne są do procesu zakochania, co nie zmienia wcale faktu, że jeśli ktoś np. ulegnie wypadkowi i zostanie oszpecony albo zestarzeje się, to możemy być w stanie nadal go kochać - bo to jest ważne w tym momencie zakochania, a potem już miłość trwa mimo wszystko Uśmiech
 Podziekowania: Silent , Rarity
Odpowiedz
  
 •  Wstecz
 • 1
 • ...
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7(current)


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nienaturalne zachowanie przy kimś na kim nam zależy Mansur 4 807 14-10-2015, 01:13 AM
Ostatni post: Michał86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości