Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechDługość dźwięku samotność.
#1
Witam.
Poznam kogokolwiek równie porąbanego jak ja,jednakże zdecydowanie raczej płci przeciwnej. Mieszkam na południowym padole Wielkopolski. Do dzieci się raczej już nie zaliczam, przynajmniej w kryterium wiekowym, co innego intelektualnie bo mimo że skończyłem 23 lata to nadal jestem zapchlonym g**nianym smarkaczem który ma sieczkę w głowie.
Charakter mam raczej beznadziejny, a wyglądem raczej odstraszam no chyba że jest ciemno. Próbuje się kształcić w szkole wyższej, gdyż jeb ma jak sklep z tym że półki puste. Więc jakby nie patrzeć "porządnych ludzi" ze mnie nie będzie.
Pracuje, jednakże bywają dni, że potrafię spier***** wszystko czego się dotknę. Czymś się interesuje, coś tam słucham, rzadziej coś oglądam ale raczej jest to wszystko na poziomie mentalnego g**na. Dużo lepiej milczę niż rozmawiam.
Zbyt przebojowy, odważny i inteligentny nie jestem jednakże nie odbiegam aż tak mocno od szeroko rozumianej normy, myślę że załapał bym się jako niezbyt rozgarnięty czubek w dolnych granicach.
Aha i mam krzywy kręgosłup, bo jak to mówią "dzisiaj nic nie jest proste".
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
#2
Lepiej byś nie brał się za marketing ani pitching :p
[Obrazek: tell_me_by_cris_2.gif]
Odpowiedz
#3
Co racja to racja Oczko
Odpowiedz
#4
O kurczę. Gościu nie dość, że suchasz Hornera to jeszcze masz krzywy kręgosłup, zupełnie jak jaUśmiech
Ożeń się ze mnąOczko
 Podziekowania: .m
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości