Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij OczkoDo lekarza prywatnie czy na NFZ?
#11
Hmm... czyli jakby nie patrzeć sam ten cudowny (Chyba reklamowany) produkt nie pomógł. Cofamy się do tradycjonalizmu i wizyty u lekarza.

A żeby nie spamować, sama korzystam z NFZ-tu, nadal odczuwam niesmak, po tym jak po hospitalizacji musiałam czekać prawie pół roku zanim dostałam się do lekarza z dopiskiem "pilne" na skierowaniu.
Odpowiedz
#12
Moja mama ma to samo Zdezorientowany Też ma pilne a musi czekać do marca...
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
#13
Ja korzystam z NFZ bo skoro ściągają mi składki z pensji to dlaczego mam prywatnie chodzić.
Choć prywatnie to pomyślę o psychiatrze, ponieważ są za długie terminy czekania a z pracą dupowato mi się układa. Termin mam dopiero na połowę listopada. W innej poradni to na grudzień dopiero mi proponowali wizytę.
Odpowiedz
#14
(29-10-2017, 21:15 PM)Shinx napisał(a): Ja korzystam z NFZ bo skoro ściągają mi składki z pensji to dlaczego mam prywatnie chodzić.
Choć prywatnie to pomyślę o psychiatrze, ponieważ są za długie terminy czekania a z pracą dupowato mi się układa. Termin mam dopiero na połowę listopada. W innej poradni to na grudzień dopiero mi proponowali wizytę.


Gorzej, że na NFZ-cie zwykle można liczyć na jedną wizytę miesięcznie. Bo nie ma terminów. Zwykle w początkowej fazie jest to za mało.
Odpowiedz
Korzystam z nfz jak i prywatnie. Porównania? Na fundusz kolejki od półtora roku do 2 lat a jak już jestem na pierwszej wizycie to na kolejne mam ,,już" co pół roku. Prywatnie wiadomo szybciej i inaczej podchodzą do pacjenta i do specjalistycznych badań jest lepsza dostępność.
Odpowiedz
#16
Oczywiście że NFZ. Nie po to płacę chore składki na zdrowie by chodzić prywatnie do lekarza. A jak coś faktycznie dolega to cyk na pogotowie i badania bez kolejki. Teraz dostałem skierowanie z adnotacją "pilne" do kardiologa i wizyta za 3 tygodnie. Skierowanie zwykle niestety kolejka do roku czasu.
Dla jed­nych liczy się ja­kość, dla dru­gich ilość. Pośród nich są jeszcze ta­cy, dla których ważne jest cokolwiek. 
Odpowiedz
#17
Ja ostatnio dojrzałem i ciągnę wszystkie wizyty na nfz. Te, które będą wymagały natychmiastowej reakcji to pójdę prywatnie. Wszystkie inne na nfz, tak jak Kapitam, nie po to płacę podatki aby z tego nie korzystać...a jak kasy zbraknie to pyk karetka.

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pójście do lekarza - Problem osób nieśmiałych. Naali Vekkinei 25 2,907 26-01-2017, 13:08 PM
Ostatni post: Logan

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości