Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Film Disco Polo
#1
Ktoś się wybiera?

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
Nie xD
Czekaj, łączę wątki Podejrzany
Odpowiedz
#3
Nie xD
Odpowiedz
#4
To kolejny przykład upadku polskiego kina. Jest już aż tak bardzo źle, że kręci się bzdurne filmy o wymuszonej tematyce....
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
#5
Widzę,że większość uważa ten film za beznadzieje Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
Też nie mam takich planów. Język Widziałam ten film promowany w kinie podczas reklam, pokazywali też wtedy ,,Polskie gówno", sama nazwa ukazuje co to za film, dosłownie. Dla mnie to szkoda kasy, czasu na takie typu filmy polskie.
 Podziekowania: .m
Odpowiedz
#7
Bardzo czekam na ten film, z chęcią go obejrzę, bo lubię polskie kino.
Co do Polskiego gówna - tytuł jest przewrotny, generalnie ukazuje nasze polskie wady z przymrużeniem oka, to satyra. I myślę, że nie warto oceniać filmu przed jego obejrzeniem, bo może taki z pozoru kiepski film zaskoczyć.
Ja chętnie obejrzę film o disco polo, chociaż takiej muzyki nie słucham, ale lubię lata 90., zaś ten film do nich nawiązuje.
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
#8
No, i minęły nieco ponad 3 miesiące i nikt już o tym filmie nie pamięta Uśmiech
To dowodzi mojej tezy, że polskie filmy przyjęły strategię hollywoodzkich filmów sezonowych xD zaciągnąć do kina jak największą ilość osób w jak najkrótszym czasie i mieć nadzieję na jakieś tam zyski po czym odejść w otchłań zapomnienia.
Satyra, ale polskie kino ma problem z satyrą. Satyra winna ośmieszać kogoś bądź coś, a polskie filmy coraz częściej tracą kontakt z rzeczywistością i "ośmieszają" jakieś nieistniejące wizerunki grup społecznych, wyhiperbolizowane do tego stopnia, że przestały przypominać to co przedstawiać miały w pierwszej kolejności, a odgadnąć co jest ośmieszane można tylko zastanawiając się "co autor miał na myśli" a tak po prostu nie powinno być. Te filmy są obraźliwe, głownie dla inteligencji widza i znikną tylko wtedy gdy ludzie przestaną na nie chodzić.
Odpowiedz
#9
Kinematografia polska skończyła się po 2005 roku. Ogólnie PISF to mafia, tak beznadziejna i dziurawa jak komitety, które upadły ze względu na trwonienie hajsu, a dlaczego PISF funkcjonuje? Bo dobrze współpracuje z rządem. Liczą się dotacje od PISFu, RFF, a jak jest już koprodukcją to skarbonka bez dna. Co do filmu, chcieli zrobić produkcje artystyczną, liryka, retrospekcje, ale coś im nie pyknęło. Kot desperat, wczoraj bogowie z poprawionym Palkowskim, dzisiaj disco polo. Za to seriale u nas ładnie działają im mniejsza oglądalność tym są bardziej opłacalne.
[Obrazek: tell_me_by_cris_2.gif]
Odpowiedz
#10
Raczej nie Duży uśmiech
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości