Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechGrupy na facebooku warte odwiedzenia
Na tych grupach jakoś nie widzę, żeby była dyskusja. Jak np. grupa o książkach, to tylko pojawiają się pytania z serii "co mi polecacie do przeczytania?" i "moje nowe "stosiki"" (jak to nazywają), a na pytanie "co myślicie o książce "X"" to odpowiedzi są na poziomie 5-latka czyli krótkie, nawet bez wysilenia się podania jakichkolwiek powodów. W końcu zostawiłam zaglądanie do nich, strata czasu.

Najciekawsze według mnie są te "fanpejdży", są z najprzeróżniejszych dziedzin. Jak się szuka to można sobie coś bardzo ciekawego znalezć.

 Podziekowania: anja
Odpowiedz
Wszystkie akapy i jebawki. Np. taka:

https://www.facebook.com/groups/katojebawka/

Ból dupy fanatyków jak się napisze, że eutanazja powinna być legalna -> bezcenna Love.
Odpowiedz
#13
Kiedyś, w zamierzchłej przeszłości, często zaglądałam na grupę "52 książki". Były tam osoby, które nawet się wysiliły i dodały słów kilka o przeczytanym utworze. Tak, może sama rywalizacja kto i jak szybko na przestrzeni danego roku przeczytał wspomniane 52 książki nie jest jakimś genialnym pomysłem, w końcu czytanie powinno być przyjemnością a nie "bo się nie wyrobię przed 31.12.". Ale początkowa forma była fajna. Można było poczytać o pisarzach, których jeszcze się nie znało. Poznać nowe tytuły. Zaktualizować listę "must read". Potem coraz częściej po medialnym sumie wokół "Polacy nie czytają" i propagowaniu akcji pro-czytelniczych pojawiły się osoby, które umieszczały litanię tytułów z kolejnymi numerami lub zdjęcia i dopisek "40-48". Nic o tych książkach. Nic w stylu "polecam, nie polecam".

52 filmy
Stephen King Polska
Plus dwie inne, zamknięte. Mało aktywne.
[Obrazek: Time-Turner.gif]
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości