Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechHuragan "Irma"
#1
Na Świecie dzieje się wielka tragedia!

Szaleje huragan "Irma"!


Cytat:Ciśnienie, w tzw. oku cyklonu, a więc w jego środkowej części, spadło do zaledwie 914 hPa, a więc jest niższe o średniego ciśnienia dla tego regionu aż o prawie 100 hPa! Irma rozpoczęła pustoszenie wschodniej części Karaibów, popularnych wśród turystów wysp zamieszkiwanym przez tyle samo ludzi, co mieszka w Polsce.


Na pierwszy ogień dzisiaj (6.09) z samego rana poszła wyspa Barbuda, nad którą przetoczyło się oko cyklonu. Kolejna będzie Anguilla, potem Wyspy Dziewicze, Portoryko, Dominikana, Haiti, Bahamy i wreszcie Kuba. Ponad 70 procent ludności Wysp Karaibskich znajduje się na trasie gigantycznego huraganu, który niesie ze sobą wiatr o średniej prędkości 300 km/h, a w pojedynczych porywach do nawet 360 km/h.
Obserwujecie?

Odpowiedz
(06-09-2017, 21:43 PM)Mansur napisał(a):
Cytat:Obserwujecie?

Nie
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
Obserwuję. Chociaż nie mam pojęcia co napisać, bo przy takich nieszczęściach słów brakuje. Smutny
''Nie lekceważ mnie, dlatego że jestem cicha. 
Wiem więcej niż powiem; myślę więcej niż mówię
i obserwuję więcej niż sądzisz.''
Odpowiedz
#4
Możesz pisać o samym zjawisku Oczko
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości