Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij Oczko

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!Jak odnaleźć się w towarzystwie?
#1
Jak już zdarzy się, ze gdzieś wyjdziemy to często okazuję się, że nie możemu odnaleźć się w towarzystwie. Hmm dziwne, przecież to nasi koledzy koleżanki więc w czym problem?

A no taki, że Ci nasi znajomi nas tak naprawdę nie znają, jeszcze pół biedy jak my ich znamy. A gdy wiemy, że nas nie znają tym bardziej trudno jest się otworzyć. Nie wiemy jak zareagują, poza tym nie wiem czemu ale ja np. nie lubię jak ktoś się mna mocno interesuje. Odbieram to jak wkroczenie swoje królestwo. I staje się niechętny do rozmowy gdyż w głowie mi się pierdzieli, że to jest jakiś podstęp. Powoli odchodzę od tego ale ludzie to ludzie, zawsze warto być ostrożny w słowach ale przy ludziach, których znamy kilka lat to sami stwierdzicie nie ma sensu. 

Nie odnajdziesz się w zadnża towarzystwie jeśli będziesz zamkniety na ludzi. Najlepsze relacje mają ludzie otwarci i uśmiechnięci. Nie rób że swojego życia twierdzy to przede wszystkim Tobie nie służy. Tylko nie bierz tego mocno do siebie i nie podawaj kazdemu pinu do karty bankomatowej! Pozdrawiam cieplutko Uśmiech i zapraszam do dyskusji.

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#2
(29-01-2019, 06:53 AM).m napisał(a): Odbieram to jak wkroczenie swoje królestwo. I staje się niechętny do rozmowy gdyż w głowie mi się pierdzieli, że to jest jakiś podstęp.

Emisyjność ujemna xD
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
#3
No tak , tylko jak sie jest otwartym na niewłaściwie osoby to niestety potem się zamykasz na wszystkich . A ponowne otwarcie się takie proste nie jest
"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, a o prawdziwą nie trzeba. "

Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej – Henry Ford
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

Mahatma Gandhi
Odpowiedz
#4
Prawda dlatego trzeba być ostrożnym ale do znajomych raczej warto się otworzyć.

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości