Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumJak urządzić kuchnię?
#1
Witajcie Uśmiech
Chciałabym zapytać Was jak macie urządzone swoje kuchnie i co sądzicie o stylowych meblach do kuchni? Czy wolicie meble nowoczesny, czy klasyczne? Jakie dodatki dobralibyście do jakich mebli? Ja zastanawiam się nad wyborem mebli kuchennych w nowoczesnym stylu z oferty[...] Bardzo podobają mi się jasne surowe formy i gładkie fronty w szafkach, ale nie wiem czy nie będą się bardzo brudzić i niszczyć za szybko. 
Bardzo proszę Was o radę również w kwestii dodatków do takiej nowoczesnej kuchni. jaki stół i krzesął najlepiej wybrać? Na jakie dodatki się zdecydować?
Dziękuję za Wasze odpowiedzi i pomysły Uśmiech
Odpowiedz
#2
Możesz dać zdjęcia dla przykładu jaki typ kuchni Ci się podoba?
Jeśli chcesz być bogatym pamiętaj by oszczędzać a przy wydatkach kombinować tak by tych oszczędności nie ruszyć. 
Odpowiedz
#3
Sam mam kuchnie w nowoczesnym stylu, z białymi, gładkimi frontami i jeśli odpowiednio się je pielęgnuje, to nic złego się nie dzieje. Jeśli chodzi o dodatki, to warto postawić na elementy o kolorze aluminium, stalowym. Np krzesła na metalowych nogach, stół, czarna płyta indukcyjna, jakiś ładny kontrastowy lakobel oraz nowoczesne "surowe" dodatki w postaci prostych zasłon, lamp.
Odpowiedz
#4
ja często kupuje sobie dodatki do kuchni w Duka Polska, super sklep, mnóstwo rzeczy do domu w nim mają i to bardzo dobrej jakości
Odpowiedz
#5
Szkoda że nikt nie dodał zdjęcia swojej kuchni

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
  


Skocz do: