Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumJak uwieść nieśmiałością
#1
Nieśmiałość ma także swoje zalety. Uśmiech Jak myślicie nieśmiałością da się zdobyć drugą połówkę?Czy uważacie,że nieśmiałość w sprawach uczuciowych tylko przeszkadza.

Ja osobiście widzę w tym atut.Uśmiech I na nieśmiałość da się poderwać dziewczynę. Uśmiech Oczywiście dając lekkie oznaki zainteresowania.Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#2
Wiesz czasami lepiej jak dziewczyna wyręczy chłopaka Duży uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#3
Ale kto mówi o całej robocie Uśmiech ja mówię tylko o zainteresowaniu Duży uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#4
Myślę, że nieśmiała osobę można zainteresować soba w różny sposób.

Zgadzam się też z Mansurem, że nieśmiałość może być atutem w podrywaniu.

Dobrym sposobem na wiele osób jest - wytrwałość.
#5
Jeśli chodzi o kobiety, to faktycznie nieśmiałe dziewczyny mają w sobie coś pociągającego. Lubię gdy jesteśmy sami i wtedy pokazuje mi swoją drugą stronę. Z pozoru niewinny aniołek w odpowiednich warunkach staje się dla mnie namiętną diablicą. Daje mi to mnóstwo satysfakcji.

Co do facetów zgodzę się z tobą Tajna. To facet ma być zdobywcą i dlatego walczę z moją nieśmiałością. Niestety z różnym skutkiem.

Mansur. Chętnie bym poznał twój sposób "na nieśmiałość".
#6
Fakt, nieśmiała dziewczyna ma dwie twarze - potwierdzam Uśmiech Wiadomo, że to facet ma pierwszy wychodzić z inicjatywą ale są momenty w których nieśmiałość popłaca Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
#7
Ja nie podzielam poglądu "facet zdobywcą". To jest takie cofanie się do epoki kamienia łupanego i jaskiniowców. Oczywiście jak ktoś lubi to czemu nie, ale wnerwia mnie to, że kobiety tak naciskają - "facet musi zdobywać, to facet musi pierwszy krok zrobić, musi być pewny siebie ect." a potem z gracją wypominają, że są traktowane przedmiotowo przez mężczyzn. Właśnie robienie na siłę z faceta "zdobywcy" to nic innego jak zmuszanie go do myślenia o kobiecie w charakterze przedmiotowym. Jest to jawne kreowanie nadrzędności i dominacji mężczyzny. A czy związek musi koniecznie wiązać się z dominacją? Czy to nie może być jakaś np. współpraca. To jest właśnie takie główne przykazanie feministek - uświadomić mężczyznę, że musi to co najcięższe a to co najlepsze oddać kobiecie. Właśnie klasyczna femina, która pokusi się o związek to będzie chciała, żeby facet ją "zdobywał", ale nie będzie sobie życzyła traktowania przedmiotowego, które jest pewną wynikową tego "zdobywania". Nie mówię, że każdy facet "zdobywający" traktuje kobiety przedmiotowo, ale sama koncepcja to właśnie zakłada. Już samo słowo "zdobywanie" jak wam się kojarzyć może? Bo mi z czymś mocno przedmiotowym jak np. zdobywać trofeum. Stąd też uważam nieśmiałość za wartość, a kobiety, które tego nie trawią to w większej mierze szukające maczosów, albo feminy szukające "poddanych" i tylko niewielki odsetek kobiet szukających kogoś kto nie koniecznie będzie maczo ale wyraźnie je zdominuje i podporządkuje, bo są i takie.
[Wideo: ]
[Wideo: ]
"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."
"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."
"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."
"Towar macany należy do macanta..."
Język
Zapraszam na mój blog
#8
Myślę, że są kobiety, które lubią nieśmiałych mężczyzn, tak jak są i mężczyźni lubiący nieśmiałe kobiety.
A pod względem radzenia sobie w życiu raczej obie strony szukają takich, którzy dają pewne oparcie.
#9
Mnie można uwieźć tylko nieśmiałością, uważam to za największą superlatywe, jest urocza i najlepiej się ufa takim osobom. Pozdrawiam. Uśmiech
 Podziekowania: Silent
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziewczyna jest w stanie uwieść każdego .m 16 3,290 28-12-2014, 21:43 PM
Ostatni post: Asia

Skocz do: