Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Jak znaleźć pracę?
Jak znaleźliście swoją pracę? Jakie znacie sposoby by ją znaleźć?

Osobiście próbowałam przez praca.pl i inne podobne strony internetowe, ale w końcu zrezygnowałam, ponieważ oferowali tylko z działu rachunkowości i szukałam sama, wysyłając CV do firm aż w końcu znalazłam.
Odpowiedz
#2
Obecną pracę znalazłem poprzez zamieszczenie głoszenia na portalu miejskim oraz na olx. Zdziwiłem się zainteresowaniem. Mogłem wybrać jedną z 4 firm :D Zaś pierwszą pracę znalazłem można by rzec, że z pomocą mamy. Mama zapytała się w pracy czy nie potrzebują pracowników. Przeszedłem tego samego dnia szkolenie i następnego już pracowałem. Pierwszy dzień pracy wypadał w Wielkanoc.
Odpowiedz
#3
Powiatowy urząd pracy... Oh wait! 1 kwietnia już dawno minął :/ Tak na poważnie, to głównie portale. Znajomi to głównie po znajomościach podostawali. Inne możliwości to targi pracy, znajomości, osobiste szukanie w firmach z branży, która nas interesuje, wspominałam coś o znajomościach?
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
#4
Obecną znalazłem sam przez olx. Poprzednią dzięki bratu który pracował w tej samej firmie... do dzisiaj załuje ze sie zgodziłem
Odpowiedz
#5
Z racji tego, że studiuję, próbuję zaistnieć w konkursach, które są organizowane przez różne firmy- w jednym byłem finalistą, więc dzięki temu mam skróconą ścieżkę rekrutacji do pracy, a to jest jedna z najbardziej prestiżowych firm audytorskich na świecie.

Poza tym różne targi pracy dla studentów, polecam również założenie konta na LinkedIn oraz Goldenline Uśmiech
Odpowiedz
#6
Wszystkie prace w dorosłym życiu znalazłem sam. Obecną sam wysłałem CV do firmy.
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
#7
Ja przerobił chyba wszystkie możliwe sposoby szukania pracy, łącznie z otworzeniem własnej działalności gospodarczej oraz dorabianiem jako freelancer czy jak to się teraz zwie. Długo by pisać.
Odpowiedz
#8
Ja nie mam żadnych znajomości, bez znajomości się nie znajdzie pracy.
Odpowiedz
#9
No bez znajomości jest bardzo ciężko znaleźć.
Odpowiedz
#10
Ja tak nie uważam. Chyba, że celujemy w stanowiska kierownicze to co innego.
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie chodzicie na rozmowy o pracę? .m 12 2,953 03-03-2016, 14:54 PM
Ostatni post: .m

Skocz do: