Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Jakie radio do samochodu?
#1
Słuchajcie, stoje przed musem kupna radia samochodowego do swojego pierwszego samochodu, lecz kompletnie się na tym nie znam. Jakie radia polecacie i dlaczego?
Odpowiedz
#2
Radio samochodowe to powinna być wypadkowa ceny i tego, co potrzebujesz, dlatego co do firmy, czy konkretnych modeli ciężko się ustosunkować. Najlepiej wypisać sobie, co takie radio powinno mieć: bluetooth, odtwarzacz CD, gniazdo USB, jaka moc, łatwy w bezwzrokowej obsłudze... Zależnie od upodobań. Potem trzeba wejść na internety i szukać jak najtańszego, oczywiście rozsądnej, znanej firmy, które spełnia Twoje wymagania Uśmiech
"Żeby kogoś trzymać za rękę, trzeba najpierw swoją dłoń otworzyć."  - Ewa Bagłaj "Prymuska"
Odpowiedz
#3
Ponoć Alpini i Pionerki dobre Język Ja się nie znam, bardziej mój braciarz Oczko Nawet nie wiem co sam mam w skodzince, ale chyba mam jakiegoś starego Alpina używanego. Nawet nie narzekam Duży uśmiech I tak mało korzystam xD
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
#4
Alpini też mi polecają i nie są aż takie drogie. A kupić muszę, bo nie mam :/
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości