Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij OczkoJesteś zadowolony/a z zarobków?
#31
Dlatego jest jeszcze okres wypowiedzenia 3 msc

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
(28-11-2018, 23:50 PM).m napisał(a): Dlatego jest jeszcze okres wypowiedzenia 3 msc

To prawda - chociaż łatwy do obejścia dla obu stron jak wszystko w tym kraju Uśmiech Miałem na myśli, że specyfika pracy ma większe znaczenie od wykształcenia ponieważ nawet mając tytuł naukowy, jeżeli jesteś łatwy do zastąpienia bo wystarczy powiedzmy 3 dni szkolenia żeby nowy wszystko ogarnął to szef nie będzie miał oporów żeby dać śmieciówkę, rzucić ochłap i powiedzieć "jak się nie podoba to się zwolnij".
Odpowiedz
#33
Dlatego ja zawsze przed zatrudnieniem robię wywiad z pracownikami z którymi mam pracować pod pretekstem, że chcę zobaczyć specyfikację pracy. Niektórzy proponowali przyjście na dzień próbny za darmo - to ja zawsze odpowiadam a Pan popracuję na moje zlecenie jeden dzień za darmo? Duży uśmiech wtedy można się dowiedzieć wszystkiego o firmie, bo szef i tak prawdy nie powie.

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości