Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Joł Joł Nieśmiali ;)
#11
Nie muszę. Wystarczy że sam przeczytasz swój własny opis i spróbujesz sobie odpowiedzieć na pytanie czy Jesteś zamkniętą i nieśmiałą osobą. Samo nazywanie się " aktorem " który występuje przed publiką raczej temu przeczy ;]
Latanie nago po chałupie i dzielenie się tym faktem z innymi .... no cóż ... jest kolejną próbą zwrócenia na siebie uwagi. Jak by nie patrzeć gwiazdorzysz chłopaku.
Odpowiedz
#12
Żałosny jesteś Oczko
Odpowiedz
#13
Widzisz , ja Ciebie nie obrażam. Możesz pisać o sobie rzeczy które mogą wydawać mi się dziwne ale nie piszę nikomu że jest żałosny. Spróbuj jednak polemizować że mną używając argumentów i trzymać fason. Nie dać się ponieść emocjom. Wtedy zamiast żałosnego tonu rozmowa będzie wciąż trzymać jakiś poziom. Rozumiem że możesz bardzo potrzebować pochwał i szukasz tego w dość ekspresyjny sposób. Lecz dając się sprowokować nie reaguj obelgami. Po prostu obroń się z klasą. Jeśli potrafisz.
Odpowiedz
  


Skocz do: