Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumKampania społeczna nieśmiałość
#1
Polecam obejrzeć film i zastanowić się nad sobą.

https://youtube.com/watch?v=h7R5cnvtWAo

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#2
-"Last Chance, I have to talk him………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………… Fuck!"
- "Fuck!"

xD xD xD No rozwaliło mnie to xD

Swoją drogą jakież to życiowe Język Natomiast warto zauważyć, że ten problem jest jakby dwustronny. To nie jest tak, że ten facet był nieśmiały albo ta babka. Żadne z nich nie wykonało ruchu i teraz nasuwa się zasadnicze pytanie - dlaczego? Czy to jakaś odmienność ich do tego skłoniła? Otóż właśnie nie. Z materiału wynika, że myśli tych ludzi były kierowane w sposób bardzo zbliżony. Można zakładać więc, że ich obawy związane z komunikacją były identyczne. Owszem, materiał wyraźnie pokazuje bezzasadność takich obaw, ale warto też uświadomić sobie, że ten materiał ma pokazać pewien absurd myślenia, nazwał bym to nadinterpretacją świata rzeczywistego. Bo i fakt blokujemy się często bezzasadnie ale czy aby na pewno zawsze? No nie do końca. Skupiając się chociażby na tej dwójce - dwóch nieśmiałków się spotkało. Wygląda to absurdalnie, komicznie i tragicznie zarazem, ale teraz powiedzcie wy wszyscy nieśmiali, ile nieśmiałych osób spotykacie poruszając się po mieście? Ile z nich spotykacie w odosobnieniu jak w przedstawionej sytuacji czyli np. w windzie? No ja gdybym miał odpowiedzieć na te pytania to powiedziałbym tak - na mieście spotykam z jednego nieśmiałka na jakiś kilkaset (o ile nie tysięcy) osób, z którymi zderzyłem się w ciągu całego dnia. Nie każdego dnia od razu warto zaznaczyć więc jakby tak brał szerszy zakres np. rok to już mamy jednego nieśmiałka na jakieś dziesiątki, a może nawet setki tysięcy. W odosobnieniu na jakieś 5 lat jak spotkałem jednego to myślę, że poezja Język No dobra, ale po czym poznać nieśmiałka zwłaszcza jak samemu się do niego nie odzywasz? No po mowie ciała, po spojrzeniu. Zobaczcie jak to wygląda na filmie, a jak na ogół... No właśnie...
[Wideo: ]
[Wideo: ]
"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."
"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."
"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."
"Towar macany należy do macanta..."
Język
Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fobia społeczna - sytuacje .m 0 532 03-04-2017, 13:23 PM
Ostatni post: .m

Skocz do: