Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Katowice Ktoś chętny się poznać lub nawet utworzyć ekipę?
#1
Hej. Samotność mnie już dobija i chciałbym poznać ludzi, którzy mogą to zrozumieć i wysłuchać. Czy jest ktoś kto chciałby się poznać i pochodzić na jakieś wypady na miasto, ogniska, do kina, kawiarni, gdziekolwiek by chciał to się zgodzę, byle by coś porobić i miło spędzić czas. A najbardziej chciałbym stworzyć ekipę na takie wypady, możesz być kimkolwiek. Może teraz coś o mnie. Mam aktualnie 18 lat, za jakiś czas 19, nie mam kumpli z którymi mógłbym coś porobić, no jednego, który ma czas raz na kilka tygodni/miesięcy a bardzo chciałbym porobić coś częściej... Mieszkam koło Katowic w Jaworznie. Nie przeszkadza mi, że będą to osoby, które są ode mnie starsze o 1-3 lata lub młodsze itd... Więc jeśli byłby/byliby jacyś chętni to mogę podać swoje gg/fb/skype/discord. Tym więcej osób by chciało się dołączyć tym lepiej i żeby ten plan w ogóle wypalił.

ps. wydaję mi się, że to dobry pomysł dla ludzi o podobnych problemach, którzy nie mają zbyt wiele znajomych lub nie mają ich w ogóle(np. ja...), a jeśli to wypali to tylko się cieszyć.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Białystok] Szukam koleżanki z okolic Białegostoku lub nawet dalej. Visionary 0 854 19-07-2016, 20:29 PM
Ostatni post: Visionary
Żarówka [Wrocław]  Ktoś chętny na spotkanie? :p Kaamil 1 410 08-10-2015, 18:41 PM
Ostatni post: Lime

Skocz do: