Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Komentarze po wyborach
#11
(26-10-2015, 13:37 PM)Trebron napisał(a): O przypomniałem sobie, że jest jeszcze jedna korzyść z tego, że Korwin (miejmy nadzieję) nie dostanie się do Sejmu. Wreszcie nie będę musiał oglądać tak często twarzy pijaczyny Wiplera w mediach.

Największa korzyść, że typowe czerwone ryje nie wchodzą do koryta Uśmiech
Odpowiedz
#12
(26-10-2015, 18:39 PM)Trebron napisał(a): Za to podobno Liroy się jednak dostał z list Kukiza. No to teraz jak Kukiz wejdzie w koalicję z PiSem, to Liroy zostanie może wicepremierem, wicemarszałkiem Sejmu albo chociaż przewodniczącym jakieś komisji, może obrony narodowej albo coś w tym stylu... Szczerbol

Pis ponoć nie chce koalicji Język Dziś od wiadomości co najmniej o tym mówio Duży uśmiech Z początku nie kumałem o co chodzi ale potem przypomniałem sobie te deklaracje Pisu, że rządy koalicyjne się nie sprawdziły Oczko
Odpowiedz
#13
[Obrazek: NRdybla.jpg]

Zdziwko
Odpowiedz
#14
Co jak co, ale Liroy powinien zostać ministrem kultury!
Odpowiedz
#15
I teraz tak - wygrali lepsi? Gorsi? Polityka ma to do siebie, że wygrywa zawsze ktoś. A życie weryfikuje jedną, zasadniczą kwestię. Odpowiedzialność zwycięzców. W naszym kraju, zwykle weryfikacja następuje błyskawicznie. Dlatego tematem nie interesuję się. Szkoda życia na coś, co z góry kończy się cyrkiem.
(ale minimalna w górę, f*ck yeah!)
Odpowiedz
#16
Jak dla mnie to oni wszyscy wygrali xD
 Podziekowania: Trebron
Odpowiedz
#17
Haha muszę przyznać, że absolutnie rozwaliłeś mnie swoim awatarem Cichy. Świetnie się prezentuje, przy awatarze Michała. Gratuluję dystansu i podchodzenia do tej sytuacji z poczuciem humoru Duży uśmiech
Odpowiedz
#18
O i to jest najlepszy komentarz do wyborów jakichkolwiek, które się już odbyły do tej pory xD
Odpowiedz
''Dobrze,że PiS ma większość. Przynajmniej będą mogli się wykazać i spełnić wszystkie obietnice bez wymówek,że inni im w tym przeszkadzali.'' Język To są czyjeś słowa, nie pamiętam,czyje ale zgadzam się z nimi.
Ogólnie to ich wygrana jest największą porażką społeczeństwa. Wiecie dlaczego? Dlatego,bo praktycznie każdy psioczył jak to POPiS rządzi i że trzeba ich ''obalić'' a okazało się,że znowu ludzie po prostu oddali władzę nad sobą tym samym ludziom... tylko dlatego,bo naiwnie wierzą ,że PiS spełni te wszystkie obietnice.. NAWET jeśli spełni i przez 4 lata będziemy żyć świetnie to potem wszystko się sypnie ,nasza gospodarka tego nie wytrzyma.
Odpowiedz
#20
Oni chcą zrobić niezależny rząd bezwzględny... Czarno to widzę Język
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na kogo oddasz głos w najbliższych wyborach? Trebron 111 14,347 25-10-2015, 23:18 PM
Ostatni post: Trebron
Żarówka Co myślimy o wyborach tegorocznych? Asia 2 1,307 23-11-2014, 23:37 PM
Ostatni post: Loder222
  Na kogo ludzie głosują w wyborach? Asia 42 11,630 10-10-2014, 12:44 PM
Ostatni post: Silent

Skocz do: