Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumKraków Czy tam jesteś?
#1
Gwiazdka 
Jeśli miałbym określić siebie jako zwierzę zdecydowanie byłby to dumny i samotny wilk. Jestem obserwatorem, ale jeśli trzeba to szybko i zwinnie wchodze do akcji. Dobrze wiem czego w życiu chce i zawsze podążam za tym co w mym sercu gra. Bronię pewnych ideałów i wartości. Bywam wyrozumiały i tolerancyjny. Nieustannie wędruje w celu znalezienia swojego miejsca na świecie. Jestem twardy, ale też wrażliwy. Mam jasne zasady i cele do zrealizowania. Wiem gdzie w życiu podążam.

Mieszkam w Krakowie od zawsze i mam obecnie 24 lata. Studiuję, gram na gitarzę, chodzę na siłownie, pływam... Mam dużo zainteresowań od muzyki, sportu aż po samorozwój. Mimo, iż jestem samotnikiem bywam zazwyczaj towarzyski i uśmiechnięty w gronie ludzi, które znam. Chciałbym kogoś poznać do spędzania razem czasu, może nawet bratnie dusze. Najchętniej sportowo-rozrywkowo-zabawowe rzeczy typu: ścianka wspinaczkowa, park trampolin (jeszcze nie byłem), siatkówka, piłka nożna, wycieczki, zwiedzanie, itp. generalnie jakiś ruch, ale jestem otwarty na różne propozycje.

Jeśli wyczuwasz w sobie chociaż odrobine zainteresowania napisz. Ogłoszenie aktualne nawet po czasie.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#2
(07-05-2018, 21:11 PM)tiamo napisał(a): Cześć Uśmiech
[quote pid='54393' dateline='1525720263']
Natknąłem się na Twoją wiadomość przypadkiem i już na wstępie muszę przyznać, że bardzo dużo nas łączy. Mam na imię Mateusz. Mam 23 lata (za 1,5 miesiąca 24) i jestem z Krakowa. Studiuję, pracuję, gram na gitarze, pianinie, śpiewam, tworzę muzykę. W zasadzie całe moje życie to muzyka. Również chodzę na siłownię i aktywnie spędzam czas. Uwielbiam jeździć na rolkach i rowerze. Niestety nie potrafię pływać.

Jestem bardzo otwartą osobą; optymista marzyciel z tych najgorszych. Nie ważne jak źle będzie w życiu i tak musi być dobrze. W ostatnim czasie grono moich znajomych znacznie się pomniejszyło, a dwójka najlepszych przyjaciół zmieniła się nie do poznania (na gorsze). W tym momencie można powiedzieć, że nie mam nikogo, więc dla odmiany fajnie jest poznać kogoś nowego. Posiadasz jasno sprecyzowany cel w życiu, ja również. Myślę, że to jest bardzo ważne, ponieważ wiele osób nie wie kim zostać, gdzie zmierzać. Często posiadają problem z określeniem własnej tożsamości. Ale my nie mamy raczej tego problemu ;Oczko Jeśli jesteś zainteresowany dalej popisać to czekam na odpowiedź. Hej Uśmiech

[/quote]
Odpowiedz
  


Skocz do: