Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Krzysztof Piątek kariera na szczyt
#1
O Krzysztofie Piątku słyszał juz chyba każdy i ten co nie lubi piłki nożnej również, gdyż żyły tym piłkarzem wszystkie duże media internetowe w Polsce. Polski napastnik niedawno przeszedł za 35 mln euro do utytułowanego klubu na arenie miemiędzynarodowej i krajowej AC Milan z klubu Geona (liga wloska). Piłkarz ten w pol roku poczynił taki postep, ze nasz Robert Lewandowski może mu pozazdrościć choć napewno mocno mu kibicuje. Trafił do klubu gdzie może pokazać sie swiatu i rozwijać swoje umiejętności. Ja liczę na to, że nie uderzy mu woda sodowa do głowy i bedzbę skrupulatnie coraz lepszy, czyli pojdzip droga pracy Roberta. Wielu polskich piłkarzy przechodząc do zagranicznego klubu myśli, że złapało Pana Boga za nogi i zapominają po co przyjechali(to moja ocena). Chociaż mozna dojść do wniosku, że większość trafia na wyższy poziom szkolenia i wówczas ujawniaja sie ich braki. Nadspodziewanie u Piątka tych braków nie widać a to świadczy o tym, że Cracovia dobrze szkoli swoich piłkarzy. Najbardziej to szkoda mi Kapustki...ale może sytuacja Piątka mu pomoze i wezmie się w garść. Zapraszam do dyskusji.

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości