Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Kukizy Korwiny i inne formacje polityczne
#31
Pamiętajcie, że wszystko co dobre kiedyś się kończy a często kończy się krwawo...
Odpowiedz
#32
@Naali Vekkinei
To jest właśnie wielki problem, że nauczyliśmy się tylko brać. Przed wejściem do UE wszyscy drżeli o to by wejść tam. Teraz wszyscy drżą co to będzie jak wyjdziemy z UE. W przeprowadzonym ostatnio sondażu wśród krajów UE jesteśmy w 70% za pozostaniem. Nie bez przyczyny nazywano nas(dalej nas się nazywa?)złodziejami i cwaniakami. Bierzemy m.in i nienawidzimy Brytyjczyków,Niemców,Ruskich m.in. przez historię. Ludzie wolą wracać do przeszłości i ją wykorzystać do własnych interesów niż skupić się na Teraźniejszości. Co do Kukiza to jeśli odpowiednio pokieruje partią to ma szansę za 6 lub 10 lat przejąć władzę. Przez niezadowolenie społeczeństwa w Polsce i Europie z powodu standardów życia, złodziei wśród rządzących i kryzysu imigracyjnego partie prawicowe zdobywają coraz większe poparcie. Na potwierdzenie moich słów jest fakt, że Kukiz zdobył 20% w wyborach prezydenckich co jest bardzo dobrym wynikiem i Brexit gdzie Brytyjczycy musieli walczyć z ekspertami i telewizją która ich mamiła jak to źle będzie jeśli opuszczą UE.

Swoją drogą człowiek jest istotą pełną sprzeczności. Z jednej strony gadamy ciągle o pokoju a z drugiej strony chcemy wojować. Szczególnie to widać w naszym narodzie który jest bardzo zdolnym narodem a popadający w skrajności. Ludzkości potrzebny jest kolejnym stopień świadomości a przede wszystkim uświadomienie sobie tego, że rządzi nami Ego. Bez tego możliwe, że kiedyś wybuchnie kolejna wojna.
Odpowiedz
Kukiz jest mało inteligentny. Jego wypowiedzi w większości to łaszenie się do wyborców a za plecami lizanie dupy PiSowi.
Odpowiedz
#34
(21-07-2016, 16:33 PM)Visionary napisał(a): Swoją drogą człowiek jest istotą pełną sprzeczności. Z jednej strony gadamy ciągle o pokoju a z drugiej strony chcemy wojować. Szczególnie to widać w naszym narodzie który jest bardzo zdolnym narodem a popadający w skrajności. Ludzkości potrzebny jest kolejnym stopień świadomości a przede wszystkim uświadomienie sobie tego, że rządzi nami Ego. Bez tego możliwe, że kiedyś wybuchnie kolejna wojna.
Si vis pacem, para bellum - „Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny" Tytus Liwiusz
Odpowiedz
#35
To napewno co napisałeś jest prawdą. Jednak czy stać nas na wojnę która potem zakończyła przyszłe? Czy do końca świata będziemy musieli ze sobą wojować? Wielokrotnie świat był pogrążony w wojnie(mówie tu nie tylko o wojnach militarnych). II wojna światowa była najkrwawszą i dzięki temu ludzkosć w pewnym stopniu "zmądrzała" lecz nie wystarczająco bo mało kto zadbał i przewidział przyszłość.
Odpowiedz
#36
(21-07-2016, 23:49 PM)Visionary napisał(a): To napewno co napisałeś jest prawdą. Jednak czy stać nas na wojnę która potem zakończyła przyszłe? Czy do końca świata będziemy musieli ze sobą wojować? Wielokrotnie świat był pogrążony w wojnie(mówie tu nie tylko o wojnach militarnych). II wojna światowa była najkrwawszą i dzięki temu ludzkosć w pewnym stopniu "zmądrzała" lecz nie wystarczająco bo mało kto zadbał i przewidział przyszłość.

To nie tylko wojna polegająca na wzajemnym wojowaniu fizycznym, wojna kulturowa, religijna, wojna idei, wojna pomysłów, każdego dnia wojujemy by żyć, rośliny walczą między sobą o światło słoneczne, zwierzęta o partnerkę a ludzie... a ludzie to wojują o byle co, o rzeczy nie mające najmniejszej wartości w życiu. Można być pokojowo nastawionym ale lepiej mieć schowaną broń. Z głupotą jeszcze nikt nie wygrał. O tym się nie mówi bo poprawność polityczna ale tak, europa jest w stanie wojny, zostaliśmy najechani przez inną kulturę która jak koń trojański próbuje dokonać zniszczeń.
W polskim parlamencie widać tą samą wojnę co w innych krajach, o stołki a co z ludźmi? Tutaj zaczyna się podejście jak Stalin.
U nas mnogo, niech umierają. Obiecują tylko po to by mieć głosy pozwalające dobrać się do koryta, a potem? A potem jesteśmy przy korycie, co nas to.
Odpowiedz
  


Skocz do: