Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechNasze sny ciekawe
#11
Mi ostatnio śniła się Ludwika Paleta, byłam u niej w domu i powiedziałam, że oglądałam i bardzo lubiłam serial w którym grała "Przyjaciółki i rywalki", weszłam sobie też do łazienki i obejrzałam jej łazienkę i prysznic. Ludwika to aktorka polskiego pochodzenia mieszkająca w Meksyku, ma blond włosy i jest bardzo ładna.
Odpowiedz
#12
Mnie się przyśniła jakaś osada z metalowymi garażami gdzieś gdzie jest bardzo zimno i jest pełno śniegu. Poszedłem po coś do jednego z nich i przy okazji zabrałem po mimo wahań rewolwer z szafki. Kiedy wyszedłem z tego garażu poszedłem w kierunku stojącej ciężarówki i wtedy z lasu wybiegły 3 białe niedźwiedzie które zaatakowały w moim kierunku. Uciekłem do jakiejś hali i schowałem się w kabinie jakiegoś pojazdu. Słyszałem swój oddech i bicie serca a wokół była cisza. Trzymałem w łapkach ten rewolwer czekając na najgorsze.
Sen dziwny ale nadal go pamiętam.
Jos uskot itseesi, voit tehdä ihan mitä vaan elämässäsi.

[Obrazek: ZUT2FuN.png]
Odpowiedz
#13
Mnie codziennie śni się Ona - kobieta idealna dla mnie nie dostępna. Jest moją byłą terapeutką, jest bogata, ma bogatych rodziców, jest bardzo dojrzała psychicznie i w dodatku przepiękna. Dała mi w śnie ładny dzwonek na telefon, to było takie urocze.
Odpowiedz
#14
śniła mi się dziś dziewczyna szaleńczo we mnie zakochana, pragnąłem jej równie mocno, może nawet mocniej, każdej komórki jej ciała i umysłu, byliśmy ze sobą blisko, odczuwając totalny stan błogości, euforii, czysta rozkosz, tak intensywna, nie do opisania, nigdy nie czułem czegoś takiego w realnym świecie
Odpowiedz
#15
Ja w wieku 5-8 lat(nie pamiętam dokładnie ile miałem) miałem mega pokręcony sen, który pamiętam (fragmentami) do dzisiaj. Pamiętam wielką pustą równinę, porośniętą trawą, płaską jak w minecrafcie (wtedy jeszcze nie było minecrafta). Gdzie nie spojrzysz, jedyne co zobaczysz, to puste bezchmurne niebo aż po horyzont. Słońce w zenicie praży niemiłosiernie. Pośrodku tej pustej przestrzeni stoi potrójna zjeżdżalnia, a wokół niej ja z moimi rodzicami, siostrą i kolegą ( tylko ich pamiętam). Zjeżdżamy sobie z tej zjeżdżalni, ale nastrój wcale nie jest sielankowy, wręcz przeciwnie. W tle snuje się smętna muzyka która wzbudza duży niepokój. Przychodzi kolej na moją siostrę aby zjechała ze zjeżdżalni. Gdy już jest na dole zakręciło się jej w głowie i ku mojemu przerażeniu, zaczęła się przepoczwarzać w wielkie dyniopodobne monstrum, które z wrzaskiem ruszyło w moją stronę. Tutaj dopiero zaczyna się koszmar. Jeżeli wcześniej czułem silny niepokój, to w tym momencie byłem po prostu sparaliżowany lękiem. Muzyka w tle była 1000 razy bardziej przerażająca niż moja zmutowana siostra. Zacząłem uciekać, ku mojemu zaskoczeniu natrafiłem na ogrodzenie, przez które nie było mowy przejść. Niebo stało się krwistoczerwone i pojawiły się na nim latające dywany. Potwór był coraz bliżej, a ja zrozpaczony UMIERAŁEM ze strachu... i wtedy naszła mnie myśl...: ''chwila, przecież to nie może być prawda, takie rzeczy nie istnieją w prawdziwym życiu, to musi być sen''. Zacząłem krzyczeć do siebie '' obudź się... obudź się ! OBUDŹ SIĘ !!!!!'', aż się w końcu obudziłem z wrzaskiem cały mokry od potu, od razu pognałem z płaczem do łóżka rodziców. Nigdy nie zapomnę tego snu. Był mega realistyczny, dosłownie to się działo naprawdę, mogłem poczuć zapach trawy, gorąco słońca, usłyszeć muzykę, strach był w 100 % autentyczny. Nigdy też nie udało mi się uświadomić we śnie, że śnię.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości