Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechNowa odsłona...
#1
Tak myślę i myślę... I jakoś nie potrafię się odnaleźć z niektórymi rzeczami. Wszystko się zmienia tylko ja jeden chyba lubię jak coś jest po staremu chyba, że monotonia zaczyna brać górę... Postanowiłem, że nauczę się czegoś od Mansiastego i zaprowadzę zmiany... Tu i ówdzie. Zrobię a dopiero potem zobaczę co to da i czy w ogóle coś dobrego. Co mi tam szkodzi. Mogę być bardziej nielubiany? Chyba tak choć jaki to może mieć wpływ na to co wokół mnie się dzieje... Ci, dla których się liczę będą wspierać mnie zawsze choćby w największej głupocie, co najwyżej będą przekonywać, że to głupota. A reszta, to chyba bez większego znaczenia. Dla jasności bo to ma taki dołujący wydźwięk, mam dobry humor więc postanowiłem zaprowadzić kilka zmian, które dadzą mi satysfakcję, a pozostałym to w gruncie rzeczy zależy od prywatnego odbioru i podejścia. Zmiany z ogromną dozą prawdopodobieństwa będą ostre, pewnie jest lepsze słowo na określenie ale główkować mi się nie chce, a poza tym każdy zapewne wyciągnie opinię dla siebie. Nie zdradzę jakie by był element zaskoczenia, nie zdradzę też kiedy, zapewne jeszcze nie teraz bo przy sesji tym bardziej czasu brakuje, ale na pewno jak już wejdą w życie to zauważycie. Jeszcze może być tak też, że się rozmyślę lub zmienię koncepcję więc tym bardziej nie ma sensu zdradzać czegokolwiek. Krótko mówiąc - troszkę jeszcze się ze mną pomęczycie Język
[Wideo: ]

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Towar macany należy do macanta..." Język

Zapraszam na mój blog - Cichy Blog News
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości