Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechoKruszkowe Recenzje
#1
O ile generalnie jestem otwartą i śmiałą osobą, tak trochę mam problem z wyrażaniem swoich opinii. W tym roku postanowiłam nad tym popracować, a jednocześnie znaleźć sobie zajęcie, które będzie stymulowało mózg innym rodzajem ćwiczeń niż liczenie.

W tym celu postanowiłam założyć mały blog, na którym będę pisać recenzje prosto z serca. Moim celem jest utrzymanie artykułów na poziomie 3 jednostek na miesiąc, a jednocześnie przełamywanie lęku przed tym, że powiem coś źle na dany temat albo się komuś nie spodoba.

Bardzo często wstydzę się owoców swojej pracy, dlatego chciałam zacząć robić coś, co sprawia, że te owoce możemy pokazywać innym.

To, co mnie interesuje, to książki, anime, manga, filmy, gry komputerowe... i zapewne o tym typie kultury i rozrywki najwięcej będzie na stronie.

Jakby ktoś chciał się rozgościć - to zapraszam. Uśmiech

https://okruszkowe-recenzje.blogspot.com/
Life is waiting for the one who loves to live, and it is not a secret...

oKruszkowe Recenzje - klik!
 Podziekowania: anja
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości