otwartego umysłu, ku przyjaźni
#1
Uśmiech 
Cześć, Drogi Czytelniku!

Wiem, że nie jest to proste, by nawiązać wartościową relację, kiedy pandemia szaleje i zwyczajne wyjście na kawę może sprawiać kłopot. Jednak może warto sięgać po możliwości i szukać tutaj?
Chciałabym wyjść ze strefy komfortu i poznać człowieka, z którym mogłabym dzielić się pogodą ducha, przemyśleniami, podyskutować - tak na początek. Docelowo szukam długoterminowej, pozytywnej relacji - przyjaźni. Wiek i płeć bez znaczenia.  Do tańca i do różańca, jak to mówią. ;)

O mnie:
Moja dusza lubi wieś... Lubię dzielić się pogodą ducha, podziwiać naturę i dawne dzieje, muzykować i pić pyszną kawę. :) 

Kogo szukam?

Osoby o otwartym umyśle. Jestem przekonana, że otwartość i życzliwość wobec siebie są idealnym pomostem, który może łączyć, a nie dzielić.  

Nie wadzi mi odległość. Korespondencja mailowa na początek mile widziana. ;)
Odpowiedz
#2
O. Atrakcyjna duszyczka tu wstąpiła Uśmiech Ja z wsią to tak 50/50 choć mam pochodzenie rolnicze, ale od wielkomiejskiego zgiełku wolę małe zaciszne gminy jak niegdyś moje rodzinne miasto (teraz budują bloki gdzie popadnie Zły ) i rzecz jasna od warkotu aut wolę śpiew ptaszorów Serce Ostatnio dużo go słyszę co sprawia, że serducho rośnie Nieśmiały
Odpowiedz
#3
Ja korzystam często z maila także możesz napisać do mnie Uśmiech
Odpowiedz
#4
Cześć, a skąd jesteś?
Odpowiedz
#5
Witaj ja z chęcią mogę to zaoferować odezwij się Oczko
Odpowiedz
#6
Witam serdecznie. Nie mogę odpowiadać na priv, dlatego pozostawiam maila. Zapraszam do kontaktu. Uśmiech duszek.poczta@gmail.com
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości