Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij OczkoPalenie papierosów
#51
zna ktoś skuteczny sposób na rzucenie palenia? bo ja próbuje i nie mogę dzień w dzień muszę choć raz dziennie pójść zajarać bo ssie mnie i na dodatek palę z lufki tytoń a nie papierosy.
Odpowiedz
#52
(26-01-2018, 20:18 PM)Mich95 napisał(a): zna ktoś skuteczny sposób na rzucenie palenia? bo ja próbuje i nie mogę dzień w dzień muszę choć raz dziennie pójść zajarać bo ssie mnie i na dodatek palę z lufki tytoń a nie papierosy.

Palę sam. Najlepszy sposób to znalazienie jakiegoś celu (zajęcia) w którym palenie Ci przeszkadza. Druga sprawa to raczej silna wola. Sam rzucałem (palę jakoś od 7 lat ponad). Tak o sam z siebie w tamtym roku, po prostu by się sprawdzić czy dam radę. Z każdym dniem jest coraz łatwiej (pierwsze 5 dni najgorsze), ale fakt faktem po miesiącu niepalenia i tak wróciłem do tego nałogu bo rzucenie było tylko małym wyzwaniem dla mnie.

#edit Po prostu się przełam i nie zapal ani 1 jak serio chcesz rzucić Uśmiech Ograniczanie nie ma sensu i to Ci powie raczej każdy.
[Obrazek: ?url=i66.tinypic.com%2F2vj7i9z.png]
Odpowiedz
#53
Nie wiem, dlaczego ten temat jest cały czas w polityce, ale skoro jest, to napiszę o nim "politycznie" Język
Dwie rzeczy które zmieniłbym w kwestii palaczy:
-istnienie palarni we wszelkich zakładach pracy powinno być zostawione do dyspozycji pracodawcy (obecnie są jakieś progi, od których musi on wydzielić takie pomieszczenie), jeśli zechciałby on zakazać palenia nie tylko w swoich budynkach, ale i w ich okolicy pracownikom, powinien mieć takie prawo, bo to nie on kazał pracownikom złapać nałóg,
-powinno się ostro egzekwować zakaz palenia na przystankach i w tych miejscach publ, gdzie obecnie jest to zabronione, bo na razie to średnio wygląda. Po paru wysokich grzywnach palacz nauczyły się szanować zdrowie innych ludzi, a gmina by trochę zarobiła.

"nauczyłby" bo nie chce mi włączyć trybu edycji
Odpowiedz
#54
Nie ma uniwersalnej metody, takiej " dla każdego". Musisz spróbować kilku, może któraś Ci pomoże.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości