Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechPlaneta Singli
#1
"Planeta Singli"
Byłam niedawno w kinie na tym filmie.
Ania (Agnieszka Więdłocha) jest nauczycielką muzyki w jednej z warszawskich podstawówek. Nosi się jak pensjonarka, nie może wyzwolić się spod wpływu zaborczej mamusi i bezskutecznie szuka miłości. Tomek to telewizyjny celebryta. Sławę i pieniądze przyniósł mu wypełniony seksistowskim humorem talk show z kukiełkami. Jak nietrudno się domyślić, pierwsze spotkanie bohaterów nie skończy się eksplozją zmysłów i motylkami w brzuchu. Podczas drugiego Tomek złoży Ani ofertę. Ona będzie chodzić na randki z facetami poznanymi dzięki tytułowej aplikacji internetowej, później on stworzy skecze do programu. W ramach wynagrodzenia prowadzone przez dziewczynę kółko muzyczne otrzyma nowy fortepian. Początkowo biznesowy układ funkcjonuje bez zarzutów. Wszystko zmieni się, gdy w trakcie jednej z randek Ania spotka mężczyznę, dla którego skłonna byłaby przenieść się z planety singli na planetę małżeństw. Film ten bardzo mi się podobał. Planeta Singli to jest bardzo fajny film, romantyczny, wzruszający, zabawny, muzyka jest bardzo dobra w tym filmie, tak świetnie dobrana jak w amerykańskiej komedii romantycznej a aktorzy dobrze zagrali, Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, brawa dla aktorów !!!
 Podziekowania: Mansur
Odpowiedz
#2
Też niedawno byłam na tym filmie. Zgadzam się z opinią powyżej, świetny film. Co prawda skonstruowany bardzo podobnie jak inne tego typu. Główny bohater orientuje się, że to właśnie na tej nieśmiałej nauczycielce mu zależy, dopiero kiedy uświadamia sobie, że może ją stracić. Kilka bardzo śmiesznych scen, ogólnie polecam Uśmiech
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości