Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechPotrzebna myszka do kompa
#1
Kupiłem sobie myszkę za 15 zł i aż mam ochotę ją rozwalić. Nic się nie da zrobić. Strony otwierają mi się podwójnie a jak chcę wybrać kartę w przeglądarce to mi ją zamyka...o zaznaczeniu tekstu już nie wspomnie Duży uśmiech Mam za swoje...chciałem tanio Duży uśmiech Mój brat ma za 5 zł i dwa lata już mu śmiga bez zarzutu Duży uśmiech

Ale jakie myszki polecacie bo będę musiał zmienić ? Duży uśmiech
Odpowiedz
Myszka Fujitsu Wireless Notebook Mouse Ja mam taką,bezprzewodowa,jakoś idzie na niej grać.
Odpowiedz
#3
Jak idzie grać to do muzyki jak znalazł
Odpowiedz
#4
Ja mam obecnie komplecik - myszka + klawiatura bezprzewodowa z tesco za 100zł. Firma Trust. Szczerze dla mnie to troszkę taka firma krzak. Nie słyszałem o niej wcześniej i po rozpakowaniu strasznie zacząłem marudzić bo okazało się, że oba sprzęty nie dość, że na paluszki AAA to jeszcze brak jakiegokolwiek wyłącznika do nich. Jednak po 2 latach użytkowania jestem zadowolony z zakupu ponieważ mysz i klawiatura bez problemu synchronizują się z laptopem i wyłączają się automatycznie wraz z nim a co większ w momencie braku użytkowania z mej strony również się wyłączają do moment użycia. Dzięki temu akumulatorki wystarczą na dość długo a inwestycja w alkaiczne nawet z tańszej półki przynosi conajmniej kilka miesięcy ciągłej pracy. Taki najkrótszy okres na alkaicznych jaki miałem to 3 miesiące. I wszystko hula. Tylko klapka od baterii w myszce mi pękła i klawisze w klawiaturze się nieco tną, ale samo działanie sprzętu jest bez zarzutne. A teraz dla porównania mysz Logitech, którą 6 lat temu nabyłem za bagatela 160zł (miałem dostać zniżkę bo tego samego dnia w tym samym punkcie kupywałem lapka i windowsa, czemu nie dostałem nie wiem) po kilku miesiącach miała problemy z prawym przyciskiem a po niespełna dwóch latach też zaczeła robić duble na lewym przycisku.
[Wideo: ]

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Towar macany należy do macanta..." Język

Zapraszam na mój blog - Cichy Blog News
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości