Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechPrezentowy temat
#1
Mamy święta! Tak więc rodzi się pytanie jakie wspaniałe prezenty przyniosła wam wszystkich ulubiona maskotka Coca Coli - Karol Marks w czerwonym kubraku, w tym roku!? a także co myślicie o dawaniu prezentów z paragonem (do zwrotu) na święta, jak to robią w Amerykach.

Zaczynając, ja dostałem słuchawki i 2 kolokwia z fizyki tego samego dnia w styczniu!
Odpowiedz
#2
ja 2 rozdziały licencjatu na wczoraj Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Przed świętami dostałem termomert weterynaryjny rtęciowy do odkupienia, problem w tym że ich nie produkują bo Unia. Niechcący mi się zbił jak wypakowywałem paczki z lekami.
Dziś przyszły Fińskie mniam mniamki -> http://i.imgur.com/R2JNNBq.jpg i dostałem nowy telefon i to tradycyjny klawiszowy a nie nieporęczny smartfon. A i najważniejsze, święty spokój bo święta spędzam sam. :3
Jos uskot itseesi, voit tehdä ihan mitä vaan elämässäsi.

[Obrazek: ZUT2FuN.png]
Odpowiedz
#4
Dostałem pieniądze, dezodorant i płyn pod prysznic, bo nic nie chciałem.
Odpowiedz
#5
Ja sobie sam dałem prezent. Nie taki namacalny, ale świadomość, że wszystko zależy od mojej osoby. Sam potrafię decydować i tylko wyłącznie ja mogę sobie stworzyć szczęście w życiu. Na dalszym planie jest butelka whisky Uśmiech
Odpowiedz
#6
Ja już od wielu lat niczego nie chcę na święta. Od 10 lat dostaję pieniądze, mimo że ich też nigdy nie chce. Jakoś tak mam, że nie lubię zbytnio dawać ani tym bardziej dostawać prezentów.
Odpowiedz
Dostałam parę awantur , naczynia do zmywania i ból głowy. ;p
Prezenty z paragonem? ;p jestem na NIE, po prostu prezenty powinny być przemyślane.
''Nie lekceważ mnie, dlatego że jestem cicha. 
Wiem więcej niż powiem; myślę więcej niż mówię
i obserwuję więcej niż sądzisz.''
Odpowiedz
#8
...
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości