Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Problem Bardzo dużo śpię - dołek?
#1
Oczko 
Miał ktoś od paru dni strasznego doła? Ja mam go od piątku i ciągle śpię, wracam ze szkoły, idę spać i śpię do następnego dnia do godziny 6 tylko po to żeby iść do szkoły, wracam z niej i powtórka... Teraz zebrałam się do napisania, ale piszę przez sen... 
Odpowiedz
#2
no ja mam od 2 tygodni...

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
Pewnie trzeba przeczekać. Uśmiech
Odpowiedz
#4
W sumie mam tak odkąd tylko pamiętam, czasem nawet do tego stopnia że mam ochotę wziąć nóż i się pochlastać. Czasem jest to słabsze uczucie, zdecydowanie częściej silniejsze, ale co z tego? Zawsze to wraca do mnie niczym bumerang, jeszcze z większą siłą.
Drażni mnie coś co drażnić nie powinno, nie wiem co to jest, czemu trwa i nie mija? Nie chcę by trwało, chce by było jak kiedyś! Sam nie wiem co siedzi w tej mojej chorej głowie? Depresja? Załamanie? A może to jakaś bujda po prostu? Najzwyczajniej nie wiem co się dzieje i tyle. Nie wiem czemu siedzę i ryczę jak głupi? Czemu odpowiadam "tak, jest dobrze" jednocześnie rycząc? Nie wiem może tak ma być?
" Że jakoś jest źle, że jakoś nie tak. A potem jest noc ..." I znowu noc..?
Co z tym zrobić? Nie przejmować się, uśmiechać się, żyć i czekać. Oczywiście w granicach rozsądku i jeśli się potrafi.
Odpowiedz
#5
Ostrożnie z tym przeczekiwaniem, bo to się łatwo może przerodzić w depresję, ja ostatnio takiego doła przeczekałem i zajęło mi to 2 lata. Polecałbym zaczekać do max. miesiąca a potem, najlepiej odwiedzić psychologa.
Odpowiedz
(28-10-2015, 20:30 PM)Wombat napisał(a): Ostrożnie z tym przeczekiwaniem, bo to się łatwo może przerodzić w depresję

Może, albo i już nią jest. Może wcześniej już coś się działo, jeśli tak to najlepiej wiadomo gdzie się udać - do specjalisty.
Odpowiedz
#7
To normalne, robi się ciemno i zimno na dworze, więc dopada nas jesienna chandra. Osobiscie, też tak niekiedy mam, ale lubię zimno, więc jestem rada, że zbliża się zima.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości