Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Problem Fobia szkolna
#1
Witam!
Mam fobię szkolną i społeczną, na dodatek słabo się uczę, najgorzej jest z angielskiego, na lekcjach rozmawiamy po angielsku, odpowiadamy na pytania pani itd. A ja mam ogromne braki i wstyd mi że nic nie umiem nie chcę chodzić na angielski, nie chcę się skompromitować. Na dodatek jest to klasa z angielskim rozszerzonym. Najgorsze że nie mam żadnych znajomych w klasie. Co robić?
Odpowiedz
#2
Mam propozycję, byś kontynuował temat swoich problemów szkolnych w jednym wątku, tak łatwiej będzie innym użytkownikom się zorientować i lepiej Ci doradzić Uśmiech

Jeżeli masz braki to najlepiej by było po prostu usiąść do angielskiego i solidnie się przyłożyć. Może rodzice niech załatwią Ci korepetycje.
Odpowiedz
#3
Dobrze by było, byś poinformował nauczycieli o problemie. Może oni bardziej będą wiedzieli jak to "ugryźć".
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości