Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumProblem Nieśmiałość a organizacja imprezy.
#1
Witam, za kilka dni obchodzę swoje osiemnaste urodziny. Z racji tego, że jestem cholernie nieśmiała nie mam zbyt wielu znajomych, żeby nie powiedzieć, wcale ich nie mam. W szkole ewentualnie, czasem uda mi się zagadać do kilku osób, na przykład do koleżanki z ławki. Tak poza tym, to zero znajomości, czy jakiś wyjść po szkole z innymi. Jednak pomyślałam, czy właśnie zorganizowanie osiemnastki nie będzie czymś, co trochę pomoże mi nawiązać z nimi bliższe relacje. Jednak mam kilka obaw dotyczących tych urodzin:
1) Zamierzam napisać na naszej grupie klasowej, że organizuję imprezę-osiemnastkę i żeby osoby chętne potwierdziły mi w wiadomości prywatnej, kto przyjdzie. Jednak bardzo się boję, że po prostu nikt nie przyjdzie, albo przyjdzie tylko kilka dziewczyn i będzie sztywno, krępująco i wgl do kitu że tak powiem.
2) Zakładając, że już ktoś przyjdzie, jakieś większe grono, nie mam pojęcia o organizowaniu imprez. Nie wiem jak mam się zachowywać przynajmniej na początku imprezy. Przyjdą, powiem im cześć, podziękuję za życzenia i.... Jak mam zacząć rozmowę, co mam zrobić, żeby ta impreza wyglądała jak impreza-osiemnastka, a nie jak spotkanie seniorów. 

Ogólnie rzecz biorąc, boję się zostać ''gospodarzem'' imprezy. Nigdy na żadnej nie byłam, a tym bardziej żadnej nie robiłam. Obawiam się też trochę, że po wakacjach przyjdę do szkoły i znowu będzie tak jak wcześniej, czyli będę gdzieś tam stała w kącie i z nikim nie rozmawiała. A jednak, skoro już zorganizowałam imprezę, to głupio by było, gdybym nawet nie potrafiła z tymi ludźmi znowu rozmawiać.

Poproszę o rady nt organizacji takich urodzin.
Dopiszę tylko, że gdybym już miała zrobić takie urodziny, to odbędą się one na ogródku działkowym.
Odpowiedz
#2
Że za moich czasów takich Perełek nie było Wywracanie oczami
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
  


Skocz do: