Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Problem ze snem
#21
Wrecz przeciwnie xD
Odpowiedz
#22
To zaraź mnie Język
Odpowiedz
#23
Takie atrakcje tylko dla zdrowych nie chodzacych do lekarzy Język
Odpowiedz
#24
Eh myślałem, że lepsza kumela z Ciebie Język
Odpowiedz
#25
(16-09-2014, 00:23 AM)Cichy napisał(a): Ja jak wezmę hydroxizinum czy jakoś tak to się nazywa to lulam jak dziecię, ale wtedy problem mnie obudzić XD Śpiączka maskra Język

Cichy - ja też biorę właśnie hydroxizinum i mam takie same wrażenia jak TyDuży uśmiech Dla mnie nie ma nic skuteczniejszego na sen, czy w ogóle na uspokojenie. Był nawet czas, że byłam od tych tabletek uzależniona.
A obecnie na bezsenność wypracowałam sobie taką metodę, że jak nie mogę zasnąć to nastawiam sobie budzik na bardzo wcześnie i w następne dni po prostu zasypiam od razu ze zmęczenia i tak w naturalny sposób jakoś ten sen mi się reguluje.
Odpowiedz
#26
Moim rodzicom swego czasu lekarze przepisywali. Bez wątpienia to silny lek i dzięki temu mega skuteczny, ale od kiedy choruję na cukrzycę to najmniejsza dawka zamienia mnie w żywego trupa (nie, nie zombi tylko coś co leży, oddycha i nie ma z tym żadnego kontaktu Duży uśmiech). Nie brałem już tego leku wiele lat, ale w sumie już nie muszę bo przy moich dolegliwościach raczej trudno o bezsenność, najpóźniej nad ranem padam nieprzytomny - za słaby organizm. I pomyśleć, że wiele lat temu mogłem zarwać kilka nocek pod rząd próbując zasnąć Szczerbol
Odpowiedz
#27
Moje problemy ze snem zaczęły się parę lat temu. Wtedy zdarzało mi się spać po 2-3 godziny i pracować od poniedziałku do soboty na okrągło. Przypomniałam bardziej trupa. Zmęczenie nie dawało mi o sobie zapomnieć.
Na początku były napary ziołowe i wydawane bez recepty ziołowe suplementy. Później poszłam do lekarza. Pierwszy lek-tritico- miał działanie uspokajające. . Teoretycznie powinnam po nim wyciszyć się i zasnąć. Tak się nie stało. Byłam spokojna, ale to wszystko. Sen się nie pojawił.

Teraz mam deprexolet. Po dwóch godzinach od zażycia zwykle smacznie śpię. Ale też nie zawsze.
Wkrótce kolejna zmiana leków.
Odpowiedz
#28
Może hydroxizinum? Silne to dziadostwo ^^ W sumie zamiast leków proponować to powinienem zabłysnąć jakimś sposobem na rozwiązanie problemu. Leki jedynie go obchodzą, ale gdybym ja był taki mądry to pewnie nie miałbym tylu problemów sam ze sobą Zdezorientowany
Odpowiedz
#29
Wiesz, zawsze można wymienić się doświadczeniami związanymi z danym problemem. Może to co na nas nie działa, pomoże komuś innemu. I na odwrót.

Leki mają na celu głównie ustabilizować stan.
Odpowiedz
#30
Wiecie dlaczego nie możecie spać? Bo jak to mówią, zło nigdy nie śpi.
 Podziekowania: Silent
Odpowiedz
  


Skocz do: