Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij OczkoPrzyjaźń prosto z internetu
#1
Od dawna bolało mnie, że choć żyję w mieście, w którym mieszkają praktycznie wszyscy moi znajomi z gimnazjum, liceum czy studiów, a na fb liczba tychże znajomych jest nieprzyzwoicie wysoka, to jeśli mam ochotę pójść do kina..idę tam sama. Własne towarzystwo nie jest dla mnie problemem, chciałam móc jednak czasem na kogoś liczyć.

Objawieniem okazał się portal gumtree, którego dotychczas używałam jedynie szukając nowej pracy. W dziale społeczność/drobne pytania i hobby można znaleźć prawdziwe skarby Uśmiech.. ogłoszenia, w których ludzie w podobnej sytuacji/wieku, szukają nowych znajomych do spędzania wspólnego czasu.
Na początku mojej przygody tam, odpisałam na parę ogłoszeń. Popisałam z kilkoma dziewczynami, jednak jakoś do spotkań nie doszło. Trochę trwało, zanim się w sobie zebrałam, ale postanowiłam sama zamieścić takie ogłoszenie. Jest to zupełnie darmowe, ogłoszenie może być dowolnej długości i będzie widoczne na stronie przez 30 dni.
Liczba odpowiedzi pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest na prawdę dużo osób, którym doskwiera samotność, które chcą coś zmienić w swoim życiu.
Pierwsze spotkanie było dość stresujące dla mnie, ale cieszę się, że sięgnęłam do swoich zasobów odwagi i zrobiłam pierwszy krok w stronę zmian Uśmiech
W tym momencie mogę powiedzieć, że zyskałam parę nowych koleżanek, z którymi mam sporo wspólnego i z którymi chętnie spędzam czas..kto wie, może gdzieś tam czai się też przyjaźń Oczko

Bardzo polecam taki sposób na nowe znajomości wszystkim nieśmiałkom Anioł

A może macie własne doświadczenia w poszukiwaniu przyjaźni w internecie?
Podzielcie się, jeśli chcecie Oczko
 Podziekowania: Rarity
Odpowiedz
#2
Powodzenia tym, którzy skorzystają. Mnie teraz faza spadkową formy dopadła.
Odpowiedz
Ja kiedyś szukałam przez Internet. Bilans jest taki że dalej nie mam przyjaciela z którym ot tak mogłabym spotkać się ale to nie w tym tkwi problem. Ja nawet przyjaźni spotykanych w realu szybko takie kontakty urywam.
Odpowiedz
#4
Przyjaźnie w wieku dorosłym są trudniejsze. Szczególnie z nieśmiałymi samotnymi. Inni oczekują kogoś, kto będzie od czasu do czasu. A my mamy potrzebe ciągłej bliskości.

Czasami sami siebie przytłaczamy.
 Podziekowania: Zarhal
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości