Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij Oczko

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!Ankieta: W filmie jakiego gatunku najchętniej wziąłbyś/-ęłabyś udział?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
sensacyjny/kryminalny
0%
0 0%
mocny thriller
0%
0 0%
horror
0%
0 0%
lekka komedia
0%
0 0%
komedia romantyczna
50.00%
1 50.00%
komedia czarna/sensacyjn.
0%
0 0%
obyczajowy/melodramat
0%
0 0%
społeczny/paradokument
50.00%
1 50.00%
western
0%
0 0%
inny
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

robienie filmu
#1
marzę o robieniu pełnometrażowych filmów od ponad 10-ciu lat; pisałem różne scenariusze, ale w większości niemożliwe do realizacji i kiepskie, ale z czasem to się rozwijało; próbowałem też nagrywać materiał, ale z racji na braki osobowe, problemy techniczne i brak budżetu nie mogło się powieść; obecnie mając deczko doświadczeń z nieudanych prób i pomysł, który da się zrealizować i może być ciekawy, planuję nagrać film do którego potrzeba ok. 17 osób obsady z pośród których mam trzy; więc chętni mogą się zgłaszać - właściwie każdy może wystąpić, bo w przypadku takiej produkcji wystarczą chęci; wynagrodzenie to ekskluzywna kopia filmu i wyżywienie na planie; wyjściowo film ma być tylko na użytek domowy, ale wedle uznania całej ekipy można go puścić na jakiś konkurs i zyskać sławę; zapraszam do dyskusji na temat oraz do wzięcia udziału w tej zabawie (Warszawa i okolice)
Odpowiedz
#2
Czy ja wiem czy w ogóle ktoś Ci jest potrzebny...możesz nagrać film używając np. postaci z plasteliny Oczko tylko dużo z tym zachodu...ale im więcej potu pójdzie na film tym jest lepszy Oczko liczy się ciekawy scenariusz Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#3
to też dobra myśl, ale pomysł na inny projekt, bo w tym co piszę mam wizję osobową
Odpowiedz
#4
A ja w tym co napisałem też mam wizję, ale do teledysku Oczko

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#5
Żarówka 
Zmieniając temat, potrzeba mi dokładnie dziewięciu mężczyzn i pięć kobiet - w tym zarówno do ról głównych jak i dalszoplanowych, więc każdy może znaleźć coś dla siebie, chociażby epizod (jednak wszystkie role są ważne i potrzebne dla projektu). Dodam że projekt jest apolityczny, nie ma w nim żadnych czułości, ani scen które wymagałyby czegoś dodatkowego od aktorów.
Odpowiedz
#6
Ale o czym ma być ten film tak w skrócie? Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości