Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Robisz coś, a może chcesz zacząć lub potrzebujesz grafiki? Sprawdź temat :)
#1
Siemanko! Zawale takim ogłoszeniem na starcie, ale no cóż... nudzi mi się.

Zacznę od razu. Jeżeli prowadzisz jakąś stronę / blog / forum - ogólnie cokolwiek lub masz jakiś pomysł na forum/portal/blog (cokolwiek!) a nie widzisz siebie od strony technicznej odezwij się, a może wspólnie zaczniemy coś tworzyć !

Tak samo jeżeli potrzebujesz choćby grafik, także mogę wykonać o ile będę w stanie spełnić oczekiwania.
Wystarczy pozostawić wiadomość w tym temacie, albo przenieść rozmowę przez PW lub inne typu facebook/GG. 

Jeżeli masz jakieś pytanie co do tego to także napisz! Ogólnie co do samego ogłoszenia nie oczekuje nic w zamian jak po prostu zajęcia, gdy się straaaasznie nudze Uśmiech
[Obrazek: ?url=i66.tinypic.com%2F2vj7i9z.png]
Odpowiedz
#2
Hey, jak umiesz kolorować i jak bardzo Ci się nudzi, to możemy zrobić parę prostych gier we flashu typu ubieranki i kreatory postaci - rysunkiem się nie przejmuj, bo linearty to ja sobie sama zrobię, ale z chęcią kolorowanie tych samych elementów w różnych wariacjach oddam komuś innemu. Język
Life is waiting for the one who loves to live, and it is not a secret... 
 Podziekowania: AleX
Odpowiedz
#3
(01-02-2018, 11:18 AM)chrupek napisał(a): Hey, jak umiesz kolorować i jak bardzo Ci się nudzi, to możemy zrobić parę prostych gier we flashu typu ubieranki i kreatory postaci - rysunkiem się nie przejmuj, bo linearty to ja sobie sama zrobię, ale z chęcią kolorowanie tych samych elementów w różnych wariacjach oddam komuś innemu. Język

Raczej nie potrafię kolorować - nawet się w to nie bawię. Jednak dzięki za propozycje ^.^
[Obrazek: ?url=i66.tinypic.com%2F2vj7i9z.png]
Odpowiedz
#4
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh!
Life is waiting for the one who loves to live, and it is not a secret... 
Odpowiedz
#5
(02-02-2018, 00:30 AM)chrupek napisał(a): Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh!
Lipa straszna :X Zawsze to inaczej byłoby robić coś w 2 osoby. No, ale niestety :/
[Obrazek: ?url=i66.tinypic.com%2F2vj7i9z.png]
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości