Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Rolnik szuka żony...
#11
Czy żony trzeba szukać akurat w programach telewizyjnych? To jest forma obnażania prywatności tylko po to, aby mieć swoje pięć (czasem więcej) minut (wide- Pan Kraśko). Ale do odmóżdżania program bardzo dobry.
Odpowiedz
#12
No ale to najpopularniejszy polski program Uśmiech coś innego niż nudne show Duży uśmiech i krótsze co jest ważne Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Odpowiedz
#13
A mi się ten program podoba Uśmiech Cały trzy serie widziałam i następną też zobaczę Duży uśmiech Pierwsza seria była niewypałem, ale potem było lepiej. Nie każdy jest jak Adam Kraśko albo Paweł Szakiewicz. Poza tym Paweł się już ożenił, nie w programie, to poza nim. Nie tylko z nich można się było pośmiać, Grzesiek i Stanisław też byli śmieszni Uśmiech W drugiej edycji już dwie pary wzięły ślub, a w trzeciej jedna para się zaręczyła, więc chyba nie tak źle. Komu zależało, to mimo, że przed kamerami, ale miłość znalazł, a kto poszedł dla sławy albo nie potrafił dobrze wybrać- został sam. Są dużo gorsze programy niż ten.
Odpowiedz
#14
Mi nie i nie wyobrażam sobie tego oglądać, chyba że ktoś przywiąże mnie łańcuchem do krzesła i odetnie powieki. Kiedyś oglądałem programy zbliżone jakościowo do tego ale tylko z braku laku i nigdy sam tylko z kimś żeby pośmiać się i pokomentować jacy to ludzie są pojebani.
Leaving opportunities behind
Odpowiedz
#15
Ostatnia seria rolnika to był jedyny program w telewizji który oglądałem. Trafiłem niechcący na odcinek w którym były pierwsze spotkania i mnie wciągnęło. Pomijam sens szukania żony w telewizji bo to nie dla mnie, ale ciekawe było jak wyglądają pierwsze rozmowy nieznanych sobie osób. Jak się zachowują, o czym rozmawiają, ich reakcje. I jak takie znajomości się rozwijają. Jako że sam mam problem z nawiązywaniem nowych znajomości to ten program mi się wydawał interesujący i mimo wszystko trochę edukacyjny.
Odpowiedz
  


Skocz do: