Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Rysujemy!
#1
Serce 
Czy są tu jakieś osoby, które lubią bawić się kredkami / ołówkami / farbami? Uśmiech

Kto jest rysownikiem, łapka w górę! Uśmiech
 Podziekowania: Izabella_112
Odpowiedz
Rysuję i korzystam z kredek Duży uśmiech niestety nie zawsze mam czas i inspirację, ale mam polubione na FB kilka stron z artystami i dokładnie oglądam ich prace aby coś z nich się nauczyć.
Odpowiedz
#3
Też trochę rysuję, a właściwie rysowałam. Mam nawet konto na deviantarcie, do którego nie zaglądałam od baaardzo dawna, ale chyba nadszedł czas na przeproszenie się z ołówkami Uśmiech. U mnie to tak przejawia się zrywami, odkrywam na nowo radość z rysowania, tworzę, tworzę, a potem wciąga mnie rzeczywistość i nie starcza już miejsca na nic.

A co rysujecie? Ja portrety
Odpowiedz
Przeważnie zwierzęta.
Odpowiedz
#5
Uwielbiam! Szczególnie kocham rysować samochody, ale generalnie otwarty jestem pod tym względem i rysuję wszystko. Głównie ołówek, ale czasem też kredki. Nie maluję, choć od dłuższego czasu chodzi to za mną ale odwlekam głównie ze względu na to, że nie bardzo wiem od czego zacząć.
Odpowiedz
#6
Weźcie się pochwalcie jakąś swoją pracą! Uśmiech

Bardzo chętnie bym popatrzyła i się zainspirowała... bo od niedawna nie rysuję zbyt dużo. Mam tego przysłowiowego artblocka i koniec! Nawet kolorowanki mnie denerwują...
Odpowiedz
Rysuję, maluję, itp. Kiedyś (zanim dopadła mnie fobia i depresja) uwielbiałam to. Teraz muszę się do tego zmuszać.
Odpowiedz
#8
Uwielbiam rysunek i szkic :-) ale gdy jest wena ;-)
Odpowiedz
  


Skocz do: