Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij Oczko

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!Rysujemy!
#1
Serce 
Czy są tu jakieś osoby, które lubią bawić się kredkami / ołówkami / farbami? Uśmiech

Kto jest rysownikiem, łapka w górę! Uśmiech
Life is waiting for the one who loves to live, and it is not a secret... 
Odpowiedz
Rysuję i korzystam z kredek Duży uśmiech niestety nie zawsze mam czas i inspirację, ale mam polubione na FB kilka stron z artystami i dokładnie oglądam ich prace aby coś z nich się nauczyć.

Odpowiedz
#3
Też trochę rysuję, a właściwie rysowałam. Mam nawet konto na deviantarcie, do którego nie zaglądałam od baaardzo dawna, ale chyba nadszedł czas na przeproszenie się z ołówkami Uśmiech. U mnie to tak przejawia się zrywami, odkrywam na nowo radość z rysowania, tworzę, tworzę, a potem wciąga mnie rzeczywistość i nie starcza już miejsca na nic.

A co rysujecie? Ja portrety
Odpowiedz
Przeważnie zwierzęta.

Odpowiedz
#5
Uwielbiam! Szczególnie kocham rysować samochody, ale generalnie otwarty jestem pod tym względem i rysuję wszystko. Głównie ołówek, ale czasem też kredki. Nie maluję, choć od dłuższego czasu chodzi to za mną ale odwlekam głównie ze względu na to, że nie bardzo wiem od czego zacząć.
Odpowiedz
#6
Weźcie się pochwalcie jakąś swoją pracą! Uśmiech

Bardzo chętnie bym popatrzyła i się zainspirowała... bo od niedawna nie rysuję zbyt dużo. Mam tego przysłowiowego artblocka i koniec! Nawet kolorowanki mnie denerwują...
Life is waiting for the one who loves to live, and it is not a secret... 
Odpowiedz
#7
Rysuję, maluję, itp. Kiedyś (zanim dopadła mnie fobia i depresja) uwielbiałam to. Teraz muszę się do tego zmuszać.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości