Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechSamotna walka z uzależnieniem
(04-10-2017, 17:26 PM)Lara Croft napisał(a): Hmm, wydaje mi się, że jeżeli "wiele, wiele lat" siedzi w nałogu, czyli kawał życia, to musiałby być mocno zaślepiony, by nie zauważyć, że ma problem raczej nałogowcy dość szybko się orientują, że mają problem, tylko w pierwszej fazie wypierają go przed samym sobą lub bagatelizują. Takie spychanie problemu raczej nie świadczy o silnej woli
Chyba dość często można usłyszeć "Ja piję z własnej woli" itd. Język A co to do reszty, to faktycznie. W sumie to silną wolę można wyćwiczyć Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
No jasne że tak i to jest w tym najlepsze ^.^ Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
Jest to możliwe, oczywiście, ale pytanie czy warto? Nie lepiej oddać się w ręce specjalistów i dać im zaoszczędzić Twój czas, emocje i nerwy?
Odpowiedz
#14
Jak dla mnie jest to możliwe, ale sadzę, że potrzebna jest silna wola i znalezienie absorbującego zajęcia
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości