Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechSpeed dating
#1
Zna ktoś lub brał w tym udział i może przybliżyć nam na jakiej zasadzie to działa?
Odpowiedz
Nie znam nikogo kto brał w tym udział.
Odpowiedz
#3
Well, spotyka się naście facetów i kobiet. Jest pięć minut na rozmowę z każdym. A potem nie wiem(chyba się jakoś dobierają, albo nie)... ale widziałem to w jednym filmie.
Odpowiedz
#4
Poczytałem i sprawa wygląda następująco. Organizowane jest spotkanie na które przychodzi ograniczona ilość osób(zapisy są kilka dni wstecz). Zazwyczaj jest to mało osób np 10 mężczyzn i 10 kobiet. Zapis jest płatny. Każdy uczestnik ma przydzielony numer. Każdy otrzymuje od organizatora kartę na której wpisuje numery osób które mu się spodobały, po czym karty są zwracane organizatorowi. Jeśli dwie osoby siebie wskażą na kartach to wówczas organizator wysyła do tych osób imię i numer telefonu osoby którą wybrały.
Odpowiedz
#5
Czyli sposób na zarabianie kasy kolejny.
Odpowiedz
Nie chciałbym poznać żadnej dziewczyny w ten sposób,wydaje mi się to głupie...
Odpowiedz
#7
A z tego co wyczytałem i widziałem galerie zdjęc z takich miejsc to dużo młodych bierze w tym udział.
Odpowiedz
#8
Mało kto zna to szalone zagadnienie xD
Mnie to jakoś nigdy nie kręciło, chociaż motyw dość ciekawy.
Aż przypomniała mi się ta piosenka:
Odpowiedz
#9
Jestem zapisany na newslettera u jednego z organizatorów takich randek, co jakis czas fajne materiały dostaje. Ale na żadnej nie byłem jeszcze, raz ze nie mam piniądzów, dwa że musiałbym do wrocka dymać, a trzy mam pietra
[Obrazek: snsd_tiffany_banner_1_by_tifflebear-d46uehd.png]
Na obecnym poziomie cywilizacyjnym możliwy jest rozwój zrównoważony, to jest taki rozwój, w którym potrzeby obecnego pokolenia mogą być zaspokojone bez umniejszania szans przyszłych pokoleń na ich zaspokojenie.

gg: 10478129


Odpowiedz
#10
No to też jest sposób by kogoś poznać jakby nie było.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości