Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij OczkoSpływy kajakowe
#1
Byliście kiedyś na spływach kajakowych?
Mnie się szykuje taki wypad i nie mogę się doczekać Uśmiech
Jakieś rady?
Odpowiedz
#2
Kiedy jedziesz?
Odpowiedz
#3
Jeszcze nie wiem, ale jakoś w sierpniu Uśmiech
Odpowiedz
#4
Oo moja ulubiona dziedzina w sporcie Oczko, ja również niedługo wyjeżdżam, oczywiście nie na spływ, lecz nad jezioro ale to prawie to samo Uśmiech, bo jeśli pogoda dopisze to już wiem, że dzień w dzień będę pływał na kajaku (kocham kajakarstwo Uśmiech). Co do rad to jeżeli nie będziesz pływać na starym sprzęcie (ja oczywiście będę, nigdy go tam gdzie jadę nie wymieniają, drewniane wiosła, stare kapoki - udręka :\ ale też i przez to nabrać formy można Uśmiech) to nie powinnaś się niczego bać, kajaki się nigdy nie przewracają, są wręcz niezatapialne Uśmiech, no wiadomo na upartego wszystko można ale tak to bez strachu Uśmiech. Ja ze względu na sprzęt zawsze ze sobą zabieram rękawiczki (od siłowni Język), czemu?, na odciski, bo przy długim i częstym wiosłowaniu to niestety ale bąble się robią i później jest coraz ciężej :\. A co do reszty to na razie nic mi nie przychodzi do głowy, najwyżej później coś dopiszę Język.
Odpowiedz
#5
Szczerze w moich stronach to największa rozrywka xD a mnie już mdli od tego. Ogólnie fajna zabawa,ale już mnie nudzi. Uważać? by nie zgubić wiosła Język Kajaki są stabilne,ale nie do końca wygodne i tak jak kolega napisał jakieś rękawiczki do wiosłowania mogłyby się przydać by ręce nie bolały Uśmiech
Odpowiedz
#6
Dzięki za rękawiczki! Nawet do głowy mi to nie przyszło!
Odpowiedz
#7
i oczywiście jeśli to będzie jeziorko na których zdarzają się fale nigdy nie ustawiaj się bokiem gdyż grozi wywrotką. ;P
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości