Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Zapraszamy do wspólnej gry w mafię kliknij OczkoSposoby walki z nieśmiałością :)
#1
Spiszmy tu swoje wszystkie porady na ten temat. Co wam sie sprawdzilo, a co nie? Jak teraz sobie radzicie? Z czym sobie nie radzicie? Pomozmy sobie Uśmiech
#2
Ja lubię bawić się w aktora. Wyobrażam sobie, że mam do odegrania jakąś scenkę i odgrywam ją. Nie raz próbuję sobie wyobrazić, że mam jakąś maskę na twarzy i nikt nie pozna mego prawdziwego oblicza. Takie podejście nieco odstresowuje, a niekiedy potrafi dowartościować, bo sprawdzam się w roli aktora i wstyd zmienia się w aktorskie wyzwanie, ale ponieważ kiepski ze mnie aktor toteż często nie wszystko idzie po mojej myśli. Polecam szczególnie osobą o głębokiej wyobraźni, którzy potrafiliby skojarzyć sytuacje życiowe ze sceną rodem z jakiegoś serialu, a ludzi za współaktorów. Tylko nie wyobrażajcie sobie publiczności bo może być efekt odwrotny od zamierzonego Duży uśmiech
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
#3
Właśnie uświadomiłam sobie, że niekiedy idę gdzieś z marszu, bo gdybym zaczęła się zastanawiać, to nieśmiałość by mi nie pozwoliła zadziałać.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości