Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechStudniówka
#1
Cześć Wam  
Rozpoczął się okres studniówkowy tegorocznych maturzystów. Zarówno panie jak i panowie starają się wypaść i bawić jak najlepiej, aby mieć co wspominać po latach.  

Jak wspominacie swoje bale maturalne? Dobrze się na nich bawiliście? Może to dopiero przed Wami?
Odpowiedz
#2
Niezapomniane chwile, ja zaliczyłem 3 bale ostatni w tum roku i z roku na rok jest coraz gorzej. U mnie klasa bawiła się na całego osobno jak i razem a tutaj jakoś tak dziwnie było...mało kiedy klasa razem się bawiła, jakieś dziwne problemy u niektórych osób...dziwna młodzież rośnie.
Odpowiedz
#3
Nie bawiłem się bo.. w ogóle nie poszedłem na studniówkę. Potem jak słyszałem opowieści i zobaczyłem zdjęcia nie żałowałem nawet. DJ z małym radiem i płytami, z opowieści wynikło że co drugi upił się tak wódką że wymiotował, Ci co nie mieli pary siedzieli na stołkach i objadali się a tańczyli tylko Ci którzy przyszli z kimś swoim. Mój samochód się ucieszył bo za te prawie 300 zł na studniówkę dostał nowy olej, filtry i świeżą benzynę.
Jos uskot itseesi, voit tehdä ihan mitä vaan elämässäsi.

[Obrazek: ZUT2FuN.png]
Odpowiedz
#4
Miałem dwie okazje by iśc na studniowkę.... z żadnej nie skorzystałem. Wolałem te kilka stówek przeznaczyć na coś innego co się przyda niż na cos czego nie lubie.
[Obrazek: snsd_tiffany_banner_1_by_tifflebear-d46uehd.png]
Na obecnym poziomie cywilizacyjnym możliwy jest rozwój zrównoważony, to jest taki rozwój, w którym potrzeby obecnego pokolenia mogą być zaspokojone bez umniejszania szans przyszłych pokoleń na ich zaspokojenie.

gg: 10478129


Odpowiedz
#5
Mnie tak żarliwie namawiali, że nawet chyba powstała inicjatywa by opłacić za mnie mój pobyt byle bym tylko się pojawił xD Oczywiście odmawiałem za każdym razem. Nawet nauczycielki niekiedy brały mnie gdzieś na bok na korytarzu i namawiały, że mogę iść sam i chociaż posiedzieć tylko itp.... Oczywiście nie zdecydowałem się. W prawdzie nie doszły mnie słuchy o tym by ktoś upił się na umór i chyba nawet dobrze się bawili, ale nie widziałem sensu psucia im tej zabawy swoją obecnością. Co większa ja bym się czuł po prostu źle tam. Nie ciągnęło mnie wcale. Nie mówiąc już o tym, że nie jeden by się tam znalazł co by chętnie wykorzystał tą okazję by mi dokuczyć. Myślę, że moja nieobecność była z korzyścią dla wszystkich.
[Wideo: ]

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Towar macany należy do macanta..." Język

Zapraszam na mój blog - Cichy Blog News
Odpowiedz
#6
Ja mam za rok studniówkę, ale nie zamierzam na nią iść jak i połowa mojej klasy. Nie lubię takich imprez i poza tym trzeba wziąć osobę towarzyszącą, której pewnie nie będę miała.
Umiał wyznawać miłość, niestety, nie bardzo wiedział jak kochać.
Odpowiedz
#7
Ja też na swoją nie poszedłem.
Odpowiedz
#8
Ja na swojej studniówce byłam sama, jednak sami byli też kumple z klasy, więc było z kim się bawić (uroki klasy mat-fiz). Niestety, aby zabrać osobę towarzyszącą, trzeba było zapłacić tyle pieniędzy, że włączając w to ubranie i fryzurę, znacznie przekroczyłabym dostępne środki. Ale bawiłam się całkiem nieźle Uśmiech Jestem nawet na okładce filmu studniówkowego, co prawda z tyłu tej okładki i raczej widać moje nogi niż głowę, ale jednak Duży uśmiech
Taki bal jest raz w życiu, myślę, że jednak warto iść, nawet samemu.
"Żeby kogoś trzymać za rękę, trzeba najpierw swoją dłoń otworzyć."  - Ewa Bagłaj "Prymuska"
Odpowiedz
#9
hohoho Kimi odkrywa swoją gwiezdną przeszłość Duży uśmiech I ci wszyscy panowie, którz nabyli film mogą sobie pooglądać nogi xD A oni panienek żadnych nie przyciągnęli? U mnie 2 klasy się bawiły na tej samej studniówce więc miałem dodatkowy powód by nie iść Oczko
[Wideo: ]

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Towar macany należy do macanta..." Język

Zapraszam na mój blog - Cichy Blog News
Odpowiedz
Ja na swojej bawiłam się... hm.. dobrze? Można tak to określić. Spędziłam tam czas z chłopakiem i znajomym z klasy i jego partnerką. Filmu ani zdjęć ze studniówki nie obejrzałam, gdy zobaczyłam jedne zdjęcie, na którym widniałam.. Moja uroda ma wiele do życzenia. Duży uśmiech A teraz te płyty ze studniówki gdzieś kurzą się w rodzinnym domu i nie ciągnie mnie do nich.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości