Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


świadectwo uzdrowienie duchowe= uzdrowienie serca , myśli , psychiki , życia
#1
Witam
Chciałem wyznać  i podzielić się  swoim życiem i uzdrowieniem  . Wyznaję że społeczeństwo jest dziś bardzo poranione , zagubione i chore i w tym przede wszystkim tkwi przyczyna ogólnego i powszechnego cierpienia , niezrozumienia , lęku . A przyczyną cierpienia  ludzi są grzechy osobiste , grzechy cudze czyli słowem nieposłuszeństwo Bogu   co jest największym aktem niewdzięczności i pychy stworzenia wobec  Stwórcy .  Myślę że nie znajdziecie przyczyny swoich nieszczęść  w serwowanej dziś papce pt  „ nauka pozytywnego myślenia” „szybkie szczęście i joga ” bo to nie ujawnia przyczyny cierpienia i zła ale odwraca uwagę i daje pozór rozwiązania problemów
 
I Początki ,  poznanie swoich słabości , grzechów  że samemu człowiek nic z siebie nie może

Kiedyś chorowałem przez wiele lat na fobie społeczną i straszne lęki które paraliżowały mój umysł , myślenie , i było to tak bardzo nieprzyjemne i nieznośne że chciałem kilka razy się zabić . Wiele lat chodziłem do różnych psychologów i psychiatrów .  W pewnym momencie uznałem że to nic nie pomaga i doszedłem do wniosku jak ma mi pomóc taki „przyjaciel” za pieniądze , przecież to bezsensu , trochu czułem że to uwłacza godności ludzkiej  i upokarza płacenie za miłość i samo tylko wysłuchanie... Brałem różne leki lecz źle się po nich czułem i byłem nie do  życia zrezygnowałem i „leków i specjalistów”   po tym jak miałem najgorsze myśli i postanowiłem osobiście szukać ratunku gdzie indziej . Później wpadłem w złe towarzystwo  w różnego rodzaju uzależnienia jak palenie tytoniu , marihuany i koledzy zaczęli  brać i częstować mocniejszymi rzeczami jak mefedron i przeraziło mnie jak mówili że nie uzależnia , postanowiłem nagle wszystko rzucić złe towarzystwo i nałogi i od 4 lat jestem wolny .   Kiedyś spędzałem czas na takich forach i przypomniałem sobie jak wiele ludzi jest tu nieszczęśliwych i poranionych i postanowiłem napisać świadectwo bo być może ich sytuacja się nie wiele zmieniła a może to świadectwo im pomoże choć trochę , oby dobry Bóg  Was pociągnął do Siebie i dał łaskę przejrzenia na oczy .
Wolny od tych  irracjonalnych lęków jestem od ok 4 lat . Przed 4 laty sprawy wiary  i Boga traktowałem raczej jako coś zbędnego , jako dodatek , jak coś bardzo mało istotnego , dbałem mniej niż o czystość butów... Pomimo wielkiej niechęci do Kościoła Katolickiego i osób związanych z Kościołem które  mnie strasznie drażniły i uniemożliwiały powrót do Kościoła próbami dołowania i obwiniania mnie za wszystko , w końcu się przemogłem , pomyślałem co mam do stracenia , postanowiłem że spróbuje żyć według przykazań  i korzystać z sakramentów świętych . Początkowo czułem wielki wstyd jakby to było najbardziej bezsensowną rzeczą , gdy  szedłem  do Kościoła  wstydziłem się Boga  że co koledzy pomyślą i że będzie to znak triumfu osób letnich które mnie siłą namawiały do kościoła  że to niby ich zasługa . Gdy się dowiedziałem że niektóre grzechy są ciężkimi np. nieczystość to pomyślałem że to niemożliwie aby żyć w czystości i że Bóg za dużo wymaga od człowieka i chyba zwariował i że Kościół rzeczywiście za dużo wymaga . Jednak przemogłem się , nauczyłem odmawiać różaniec (nauczyłem się modlić) i unikać grzechów . Po spowiedzi generalnej  z całego życia  czułem jakby Bóg ściągnął mi ogromny kamień z serca i duszy , czułem się tak lekko i wolny ze czułem że choćby mnie kto zabił lub złorzeczył to nie  zdołało by mi to odjąć szczęścia i radości . Zacząłem czytać żywoty świętych szczególnie św Jana od Krzyża (ciemna noc wiary) oraz słuchać konferencje ks egzorcysty Piotra Glasa  . Odkryłem że święci to nie byli nieskazitelni ludzie i bez grzechów lecz byli to ludzie słabi i grzeszni jak każdy człowiek , ale którzy w świetle Boga i Ewangelii mogli się przejrzeć jak w lustrze aby zobaczyć swoje niedoskonałości , wyznać je przed Bogiem i za pomocą łaski Bożej czerpać siły do walki z osobistym złem , grzechami , szatanem (który chce człowieka zniszczyć , a kto w niego niewierzy jest pod jego władzą!) . Aby zrozumieć sens cierpienia warto przeczytać księge Hioba . Hiob był bardzo doświadczany przez Boga i nie wiedział dlaczego cierpi , myślał że to kara  lecz Bóg mu to wynagrodził  .   Jednym z wielkich grzeszników był Szaweł św Paweł który zabijał chrześcijan i ich prześladował a  jest jednym z największych świętych i autorem tak cennych  listów Uśmiech. Bohaterowie Pisma Świętego , wybrani przez Boga to byli nieudacznicy , małomówni (Jeremiasz , Mojżesz) , nie rozumiejący samych siebie i innych , nie rozumiejących swojego powołania .  Bóg tych których kocha najbardziej , tych doświadcza  Syr 2,5 , Hbr 12 5-6 aby mając udział w spółcierpieniu mieli udział w zmartwychwstaniu o ile Boga się przyjmie w swym życiu (łaska uświęcająca i sakramenty)
 
II Dalsze zmagania i skutki przemiany życia i myślenia
Moje problemy , obawy i troski się nie skończyły .  Zmieniło się bardzo moje myślenie , nie oceniam siebie na podstawie innych , nie porównuje się z innymi , nie jestem już chorągiewką na wietrze która pragnie się do każdego  dostosować ,   mam stały punkt odniesienia i wiem że najważniejsze to żyć tak aby podobać się Bogu, a z miłości do Boga wypływa zdrowo pojęta miłość do siebie i bliźnich . Kiedyś zamartwiałem się jeśli ktoś źle o mnie myślał i kłamał , złorzeczył , przypisywałem to sobie i obwiniałem siebie za wszystkie nieszczęścia co jest wielkim złem i kłamstwem (sprawka szatana) . Obecnie dbam tylko o to aby być dobrym i nieskazitelnym wobec Boga i ludzi , a jeśli ktoś mówi kłamstwa i oszczerstwa to już jego problem , ja wiem że w danym przypadku jestem czysty i  tej osobie przebaczam . Wiedzcie że brak przebaczenia jest bardzo złą rzeczą , jeśli ktoś nas krzywdzi i nie przebaczamy to my tą osobę nienawidzimy , potępiamy a niebezpieczeństwo tkwi w tym że szatan jest tym który człowieka potępia i oskarża przed Bogiem , wlewa w człowieka poczucie winy  aby człowieka zadręczyć na śmierć jak Judasza który Boga odrzucił i przez chore poczucie winy do Boga nie wrócił .  Walka czasem jest ciężka , upadam nieraz pomimo że nie chce ,  ale wiem  z kim walczę i z czyją pomocą , o jaką  wielką stawkę (życie wieczne z Bogiem lub wieczne życie w mękach piekielnych ) i ubolewam nad tym jak widzę ludzi którzy zatracili ducha walki i jedynie walczą  o próżne rzeczy przemijające lub aby zaspokoić grzeszne egoistyczne przyjemności które dają chwilowe zwodnicze szczęście.
III Odkrycie  kilku prawd obecnej rzeczywistości , co kryje się w tej ciemności czym ona jest
Z czasem gdy poznawałem dzieła świętych  oraz Pismo Święte , coraz bardziej byłem czuły i wrażliwy na zło . Dzięki poznaniu takim dobrym cnotom jak pokora , cierpliwość , łagodność , powściągliwość , hojność ,wierność , stałość , pokój , cisza , czystość ,prawda , nadzieja  które rodzą się z posłuszeństwa Boga  oraz wzrastają w  znoszeniu trudów i niedogodności między ludzmi  . Oraz dzięki poznaniu przeciwstawnym wadom  które zostały zapoczątkowane z nieposłuszeństwa diabła tj : pycha( która sprawia że traktujemy Boga jak sługę lub Boga negujemy, wszystkie inne wady biorą się z tej ),bałwochwalstwo, kłamstwo ,zazdrość , gadulstwo ,egoizm , oszczerstwa , nieczystość , rozwiązłość , rozpusta ,pożądliwość , pijaństwo , nietrzeźwość , gniew , obżarstwo , chciwość , wulgarność  zobaczyłem jaki duch kieruje człowiekiem  (albo człowiek może służyć Bogu , albo Szatanowi i samego będzie wstawiał w miejsce Boga).  Te  złe wady to nic innego jak uleganiu złym duchom i posłuszeństwo im .
Dziś się mówi że to Kościół odbiera wolność , lecz jest to wielkie kłamstwo i oszczerstwo . Mówi się wszystko złe na Kościół , lecz zło w kościele to jakieś 5% .  Poznałem   że od 1517 roku od rewolucji protestanckiej  trwa nieustannie antykościelna i anty Boża  rewolucja  . Poznałem życiorysy i  dzieła takich ideologów jak Engels , Marks , Lenin , Stalin , Hitler  Heidegger , Hegel ,  Kalwin , Adorno , Freud   . Luter twierdził że „Bóg nie mógł być Bogiem dopóki nie stał się najpierw szatanem ” , zwalał swoje złe czyny cudzołóstwa , zabójstwa , prześladowania duchownych  ,  zwalał winy na Boga  że to wina Boga że takim go uczynił . Jednak każdy ma wolną wolę i każdy może wybrać zło lub dobro . Internet  przez długi czas podawał i podaje na ich temat półprawdy i przedstawia  ich w większości  jako ludzi dobrych  , lub dziś tych ludzi się wybiela , ci ludzie byli  pochodzenia protestanckiego (nikogo nie atakuje ) kierowali się ideą zniszczenia Kościoła Katolickiego i bytowości człowieka .
   Adorno  wypromował Freuda na oświeconego i wielkiego (pseudo)naukowca który zdegradował człowieka do zlepku popędów . Zaraz po tym jak psychologia Freuda się stała popularna i nauczana  wybuchła największa rewolucja seksualna i obyczajowa  a jej wynalazki to  odrzucanie , negacja  Boga i jakichkolwiek  wyrażeń teologicznych odnoszących się do Absolutu, zepsucie obyczajów :  promowanie cudzołóstwa , masowe rozwody , promowanie rozwiązłości , nieczystości seksualnej , promowanie mód które promują rozwiązłość i cudzołóstwo , promowanie pornografii (dziś ponad 500 ml stron) , legalizacja i promowanie praw do zabijania  : aborcja , eutanazja na żądanie ,  legalizacja praw LGBT , a więc niszczenie rodziny  i sakramentu małżeństwa  który ustanowił Bóg a nie człowiek  Rdz 2, 24 , wulgaryzacja języka , powstanie subkultur , bunt przeciw wartościom ,  wzrost praktyk okultystycznych i satanistycznych a także muzyki   która dziś  przybrała łagodną formę subtelnej i precyzyjnej satanizacji ( takich zespołów jest mnóstwo także wśród wykonawców pop , np. teledyski  gdzie są ludzie przebrani w głowy zwierząt i wykonują  rytualne tańce  , Bon Iver nowa płyta , proszę zobaczyć teledysk pt mykki blanco  High school never ends i ile ludzi się zachwyca tym złem  lub inną papką). Te wszystkie owoce rewolucji seksualnej i ideologii neomarksizmu  przeniknęły i wsiąknęły  w społeczeństwo , niektórzy się przyzwyczaili i uważają do za dobro , a ja osobiście uważam że wielu ludzi którym doskwierają depresje , lęki , fobie to jest naturalna reakcja na tą chorą i zdeprawowaną zideologizowaną rzeczywistość ,   zranienie ludzkie jest coraz większe  i myślę że te choroby psychiczne a także prewnie duchowe to jest już niemożność trwania dłużej w kłamstwie , ideologii która została wymierzona przeciw Bogu i przeciw człowiekowi .
Uważam że zrozumienie przyczyny zła  choć trochę wam rozjaśni umysł i pokaże z jaką rzeczywistością  mamy  naprawdę do czynienia  , materiały te nie są tanią propagandą lecz  bardzo rzetelnymi informacjami , zdobytymi  u źródła  lub na podstawie osobistego życiowego trudnego doświadczenia :

1 O walce duchowej - ks. Piotr Glas, egzorcysta 
2.Poranienia w rodzinie - rany od ojca, od matki - ks. Piotr Glas-
3.Czy grzechy i poranienia seksualne mogą być furtkami dla szatana - ks. Piotr Glas, egzorcysta
4.Neomarksizm to jest de facto satanizm | Ks. prof. Tadeusz Guz.
5. Leszek Dokowicz świadectwo  nawrócenia , satanizm w przemyśle muzycznym
6. Ks Grzegorz Śniadoch  - walka w czasach ostatecznych
 
Polecam szczególnie wykłady zasłużonego  w świecie  ks prof. Tadeusza Guza który tak bardzo jest dziś oczerniany  i prześladowany że odbiera mu się nawet możliwość  obrony  w debacie  naukowej . Niestety kto mówi prawdę naraża się na działanie szatańskiej wściekłości .
Życzę pomyślności ,cierpliwości do siebie , wytrwałej  ufności i nadziei , Bóg Jezus Chrystus  gwarantuje powodzenie z Jego pomocą . I to nie Bóg oddala się od człowieka ale człowiek odwraca się od Boga wstawiając w miejsce Boga inne rzeczy lub siebie.
Mam nadzieję że może choć jednej  osobie pomogą te informacje o ile nie zostaną usunięte
Odpowiedz
#2
Fajnie, że o tym wszystkim napisałeś, ale... Od kiedy właściwie gadulstwo to grzech? Zdziwko No i u mas na forum nikt nie namawia na narkotyki Język Przynajmniej ja nic o tym nie wiem, ale jeśli znajdziesz choć jedną osobę, która nie zareaguje obrzydzeniem to chylę czoła Oczko Generalnie z połową się zgadzam. Dokładnie z połową bo część zalatuje mi czymś czego może nie będę próbował nazywać, ale co do zgorszenia ludzi to ja cienia wątpliwości nie mam i doskonale zdawałem sobie sprawę z niego na długo przed trafieniem tutaj. Idąc dalej też uważam, że to właśnie ów zgorszenie popycha w nieśmiałość i fobię społeczną, co ostatecznie świadczy o świadomości tego zgorszenia i próby ucieczki od niego (choćby na to forum), ale nie jest to jedyna przyczyna nieśmiałości czy fobi właśnie. Tutaj ludzie szukają przede wszystkim bratniej duszy w najszerszym rozumieniu. Czuką się osamotnieni w społeczeństwie pełnym zgorszenia o szukają innych osób myślących i widzących podobnie. Potrzebują kontaktu z kimś kto wyrwie och z przekonania, że są sami i jedyni wśród tych zgorszonych. Cieszę się jednak, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Czy ja dobrze przrczytałem, że Freud promował współczesne strony porno? Szczerbol
[Wideo: ]
[Wideo: ]
"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."
"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."
"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."
"Towar macany należy do macanta..."
Język
Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
  


Skocz do: