Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


świadectwo uzdrowienie duchowe= uzdrowienie serca , myśli , psychiki , życia
#2
Fajnie, że o tym wszystkim napisałeś, ale... Od kiedy właściwie gadulstwo to grzech? Zdziwko No i u mas na forum nikt nie namawia na narkotyki Język Przynajmniej ja nic o tym nie wiem, ale jeśli znajdziesz choć jedną osobę, która nie zareaguje obrzydzeniem to chylę czoła Oczko Generalnie z połową się zgadzam. Dokładnie z połową bo część zalatuje mi czymś czego może nie będę próbował nazywać, ale co do zgorszenia ludzi to ja cienia wątpliwości nie mam i doskonale zdawałem sobie sprawę z niego na długo przed trafieniem tutaj. Idąc dalej też uważam, że to właśnie ów zgorszenie popycha w nieśmiałość i fobię społeczną, co ostatecznie świadczy o świadomości tego zgorszenia i próby ucieczki od niego (choćby na to forum), ale nie jest to jedyna przyczyna nieśmiałości czy fobi właśnie. Tutaj ludzie szukają przede wszystkim bratniej duszy w najszerszym rozumieniu. Czuką się osamotnieni w społeczeństwie pełnym zgorszenia o szukają innych osób myślących i widzących podobnie. Potrzebują kontaktu z kimś kto wyrwie och z przekonania, że są sami i jedyni wśród tych zgorszonych. Cieszę się jednak, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Czy ja dobrze przrczytałem, że Freud promował współczesne strony porno? Szczerbol
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
  


Wiadomości w tym wątku
RE: świadectwo uzdrowienie duchowe= uzdrowienie serca , myśli , psychiki , życia - przez Silent - 30-12-2018, 10:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości