Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechTaka ładna a papierosy pali
#1
Hej ostatnio często słyszę gdy jestem gdzieś blisko młodej dziewczyny(przystanek, ulica) , która pali papierosa tekst skierowany w jej stronę przez starszych panów (50-60+) "Taka ładna dziewczyna a pali papierosy".  Która z Was też tak już usłyszała?
Odpowiedz
#2
Nie palę papierosów. Ale starsi ludzie muszą wtrącić swoje zdanie. Nie mają co robić to chodzą po mieście/wsi i szukają sensacji dogadując ludziom. Wiem, że teraz nie w temacie ale zauważyłam, że starsi ludzie nawet wymuszają "Dzień dobry" chamsko się patrząc...
Odpowiedz
#3
A to prawda Duży uśmiech jeszcze po cichu "ta dzisiejsza młodzież w ogóle nie jest wychowana" xD
Odpowiedz
#4
Ja raz jak się tak na mnie patrzyła spytałam "Przepraszam, mam coś na sobie, że się Pani tak na mnie patrzy?" Duży uśmiech Zrobiła się czerwona i poszła... :p
Odpowiedz
#5
Też nie palę, a co do tego dogadywania przez starszych to się zgadzam z Kamilą, a najgorzej jest chyba jak zajmie się takim miejsce w autobusie lub tramwaju; nie raz już mnie obrażali z tego powodu.
Odpowiedz
#6
Ja pamiętam jak jedna chciała do mnie usiąść w autobusie. Szczerze nie chciałam z nią siedzieć, bo były też inne miejsca. Powiedziałam, że to miejsce jest zajęte. Poszła sobie do jakiejś innej kobiety i zaczęły mnie obgadywać jaka to jestem chamska. No gdyby nie dużo ludzi to bym się do tego wtrąciła, ale ugryzłam się w język i byłam cicho.
Odpowiedz
#7
Ja dostałam zalecenie od neurologa, że w środkach komunikacji miejskiej powinnam zawsze siedzieć, bo mam problemy z ciśnieniem (konkretnie na zespół wazowagalny choruję) i nie powinnam za długo stać, bo robi mi się wtedy słabo, a i tak często ustępuję miejsce emerytom mimo to.
Jakiś czas temu, jak jedna starsza kobieta zobaczyła że siedzę, to wyjechała do mnie na cały autobus z tekstem: "Niech się nasiedzi! Młoda jest... Przyjdzie starość to się los na niej zemści!" Ja jej na to odpowiedziałam: "Młodsi też mają prawo się źle czuć.", ale ona udała, że nie słyszy.
Nie wiem skąd u takich ludzi tyle nienawiści...
Odpowiedz
#8
Może jestem wredna, ale ja z takimi postępuję zdecydowanie i ostro. Nie pozwolę, aby takie starocie mną rządziło. Niech się zajmą sobą. A Ty się tym nie przejmuj, olej ich, bo nie warto Uśmiech Może traktuj ich jak powietrze i nie słuchaj co tam bełkoczą? :p
Odpowiedz
#9
Ja miałem raz taką sytuację w tramwaju. Starsza pani stała za mną i nawet jej nie widziałem a babka za mną chciała jej ustąpić, ale ta jej podziękowała i powiedziała coś na styl: "Może młodzież ustąpi..." i ja to usłyszawszy się obejrzałem i jak zobaczyłem, że to starsza pani itd. to natychmiast wstałem by mogła usiąść na moim miejscu. Jeśli myślicie, że to się na tym skończyło to jesteście w błędzie bo obie panie rozpoczęły dysputę na mój temat i padły nawet słowa typu: "Skandal!". No przepraszam bardzo. Jeśli tak bardzo uraziłem tą panią skandalicznie ustępując jej miejsca to już więcej tego nie zrobię Język Z kolei o innej sytuacji tramwajowej słyszałem od znajomej, która powiedziała, że była świadkiem jak starsza pani kłóciła się z młodą kobietą z nowotworem o miejsce dla niepełnosprawnych. Dopiero pokazanie szwów pooperacyjnych pozwoliło babce na serdeczne zamknięcie paszczałki Język
[Wideo: ]

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Towar macany należy do macanta..." Język

Zapraszam na mój blog - Cichy Blog News
Odpowiedz
#10
Wiele jest takich przypadków... To teraz przypadek z kościoła: pewna kobieta od 30 lat zajmuje tą samą ławkę w kościele i pewnej niedzieli ta ławka była zajęta, a ławka przed i za były puste no i patrz, że stała przy tej ławce pół mszy, aż wreszcie ktoś z tej ławki jej ustąpił i poszedł gdzieś indziej :p Jak ja takich bab nienawidzę. Nawet dochodzi do moich rodziców, że im dzień dobry nie mówię, z tego już się skarżyć nie musiały.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości