Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
Nie blokuj reklam, wspierasz w ten sposób forum Uśmiech

Usuń tę notatkę
Automatyczny player YouTube został wyłączony do czasu aktualizacji.

Usuń tę notatkę
AKTYWACJA KONTA PRZEZ MAILA JUŻ DZIAŁA. PROSIMY O PONOWIENIE WYSŁANIA MAILA AKTYWACYJNEGO!

Usuń tę notatkę
Czat został przeniesiony na dół forumTakże tego
#1
Dzień dobry. Nie pałam zbytnią sympatią dla takich wątków, no ale może to dlatego, że kiedy zaczynałam przygodę z forami, to panował ogólny hejt na wszelkie oficjalne przywitania, jednak widzę, że tu jest to dość naturalny proces, toteż nie będę odstawać.
Lat mam 18 z kilkumiesięcznym haczkiem i maturę za kilka miesięcy, w związku z czym szukam usilnie jakiegoś zajęcia (kalambury na kurniku już mi się znudziły). Dużo chodzę, jeszcze więcej myślę i rozkminiam (tak, to mój konik, wszyscy proponują, żebym szła na filozofię, a ja nie chcę i nie zrobię tego pewnością), śpiewam gdy mnie nikt nie słyszy, czytam, słucham, rozmawiam, jem no i śpię. Przy czym jestem niepoprawną realistką i chyba zatraciłam naturalną zdolność do oceaniana i wyczuwania sytuacj. Jestem poważna gdy inni zazwyczaj się śmieją i śmieje się tam gdzie inni zachowują powagę. Także jak widzice jestem zakręcono-pokręcona.

A no i zapomniałam dodać od wczoraj zakochałam się w Titanicu, czasem mam takie nagłe przypływy że któryś tydzień żyje jednym filmem, a Titanic mną wstrząsnął, przezco moja fascynacja nim urosła jeszcze bardziej.
Cześć Rose! ; )
#3
Cześć Uśmiech
#4
Cześć Des. Fajny horsesUśmiech Twojego autorstwa?
Hejka Logan.
#5
joł
[Obrazek: snsd_tiffany_banner_1_by_tifflebear-d46uehd.png]
Na obecnym poziomie cywilizacyjnym możliwy jest rozwój zrównoważony, to jest taki rozwój, w którym potrzeby obecnego pokolenia mogą być zaspokojone bez umniejszania szans przyszłych pokoleń na ich zaspokojenie.

gg: 10478129


#6
Cześć
Leaving opportunities behind
#7
Hej LimeOczko
Cześć Typie Dziwny, całkiemn interesujący nickOczko
#8
Witaj Uśmiech
We are all just prisoners here, of our own device
#9
Witaj. No nasze forum jest kompletnie inne. Uśmiech

- Świat zawirowal...
- Nie, to tylko Ty i Twoje myślenie.
Cześć Rose! Uśmiech
  


Skocz do: