Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechUbiór nauczycieli w szkołach
#1
Smutek 
Zastanawia mnie, jak podchodzicie do ubioru nauczycieli w szkołach.
Czy nauczyciel powinien ubierać się "młodzieżowo", czy jednak oficjalnie?
Jeśli nauczycielka ubiera się "krótko" + dekolt, że jej widać to i owo, jesteście w stanie to zaakceptować czy może Was to denerwuje?
Czy ubiór świadczy o nauczycielu?
Odpowiedz
#2
Ja przywiązuje do tego wagę. Nauczyciele też powinni. Dla mnie nauczyciel powinien ubierać się elegancko nie musi być krawat ale marynarka czy koszula powinna być. Nauczycielka na krótko zawsze kojarzyło mi się z tym, że czuje się niedowartościowana .
Odpowiedz
#3
To jest każdego indywidualna sprawa. Ale moim zdaniem jak jakaś stara krowa za przeproszeniem założy krotką spódniczkę i duży dekolt to już lekkie przegięcie. Ucznia obowiązuje porządny strój to i nauczycieli. Można się ładnie ubrać, ale też bez przesady. Co wniesie nauczycielka u której widać cycki, albo tyłek? To raczej o niej świadczy. Nauczyciel musi być wzorem, bo niektórzy uczniowie mogą pomyśleć "ona może to i ja nie mogę?"
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości