Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony Uśmiech •  Wstecz
 • 1
 • ...
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19(current)
ulubione cytaty
"Jak wytłumaczyć, dlaczego kogoś kochamy? Kiedy próbujemy to werbalizować, chcąc nie chcąc, mimo że jest mowa o czymś nieracjonalnym, uciekamy się do racjonalnych narzędzi. Najczęściej wymieniamy wtedy cechy, które w tej drugiej osobie kochamy. A to przecież nie tylko te cechy sprawiają, że tę osobę kochamy."


"-Miłość... czym właściwie jest miłość?
-Uzależnieniem... "

"Każda prawdziwa miłość uszlachetnia, podnosi, bo obok niej w sercu nic plugawego i nikczemnego wyżyć nie może. Jest to płomień oczyszczający."

"Kocha się tak samo przez wady i nieszczęścia i może nawet głębiej, a najgłębiej kocha się przez ból."

"Miłość, co to jest miłość? Sądzę, że miłość jest to coś, czego właściwie nie można wyrazić słowami. Miłość jest pojmowaniem kogoś, kochaniem kogoś, dzieleniem z nim szczęścia i nieszczęścia. Do tego dochodzi z czasem także miłość cielesna, coś się podzieliło, coś się oddało i coś otrzymało, i czy jest się po ślubie czy nie, czy się urodzi dziecko czy nie urodzi. Czy się straciło godność czy też nie, o to w ogóle nie chodzi, jeżeli się tylko wie, że obok ciebie przez całe twoje dalsze życie będzie stać ktoś, kto cię rozumie i kim się z nikim innym nie musisz dzielić!"
"Mówią, że podróż wzmacnia serce, bo chodzenie po nowych drogach sprawia, że słyszysz poprzednie."
 Podziekowania: anja
Odpowiedz
Spotkaj kogoś, kto pokocha cię taką jaką jesteś. Kogoś, kto dostrzegając twoje wady nie machnie na ciebie ręką i odejdzie w pośpiechu wierząc, że trafi na lepszą osobowość. Spotkaj kogoś, kto nie zlekceważy twoich wad, ale postara się razem z tobą nad nimi popracować.
Kogoś, kto usiądzie z tobą do wieczornej herbaty i otwarcie, ze szczerym uśmiechem na twarzy powie ci, że też nie jest doskonały, że ma swoje słabości, skazy, problemy i obawy. Spotkaj kogoś, kto pokocha cię za to kim jesteś, za to, że jesteś, za twoje zalety i niedoskonałości. Takiego kogoś, kto ujrzy w tobie autentycznego człowieka i zapragnie prawdziwie przy tobie trwać - na dobre i na złe.
Rodzina - tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy.

,,Trzy rzeczy pozostały w raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka" - Dante Alighieri
 Podziekowania: anja
Odpowiedz
"Pewnego ciemnego wtorkowego wieczoru, gdy światło było idealne, przyniosłem jej kwiaty. Zwróciłem uwagę na paradoks te odwiecznej romantycznej tradycji - w ramach przedkopulacyjnej łapówki wręcza się odcięte genitalia innego gatunku."
Odpowiedz
Zesraj się, a nie daj się!
Odpowiedz
„Ludzie żyją otoczeni przez to, co przyjęli za prawidłowe i prawdziwe. Tak właśnie określają „rzeczywistość”.To wszystko jednak może być zwykłą iluzją. Generalnie można założyć, że ludzie żyją w świecie swoich własnych przekonań"
 Podziekowania: Des , anja
Odpowiedz
"Przyjaźń to strach przed samotnością, a miłość to jeszcze większy strach przed osamotnieniem."

"Rozstanie jest tym dla miłości, czym wiatr dla ognia: podsyca wielki, gasi mały."
"Mówią, że podróż wzmacnia serce, bo chodzenie po nowych drogach sprawia, że słyszysz poprzednie."
Odpowiedz
"Miej wyjebane, a będzie Ci dane"

Niby wydaje się prostackim i gimbusiarskim cytatem, ale ile razy już mi pomogła. Ostatnio się ośmieszyłem w pewnej sytuacji, którą kiedyś bym się bardzo przejmował. Teraz to po mnie zwyczajnie spływa.
Odpowiedz
(23-09-2017, 18:12 PM)Lara Croft napisał(a): Zesraj się, a nie daj się!

[Obrazek: comment_hu2mzxaaTBqCGLcZATFkKeJqm3xaa3s9.jpg]
Odpowiedz
„Na­wet gdy­byś dał człowieko­wi wszys­tkie wspa­niałości świata, nic mu nie po­może jeśli nie ma przy­jaciela, które­mu mógłby o tym powiedzieć.” - Johann Wolfgang Goethe
Rodzina - tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy.

,,Trzy rzeczy pozostały w raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka" - Dante Alighieri
Odpowiedz
  
 •  Wstecz
 • 1
 • ...
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19(current)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości