Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.


Ulubiony gatunek filmowy
#1
Jaki jest Wasz ulubiony gatunek filmowy? Jakie filmy najchętniej oglądacie? Czy macie jakies ulubione tytuly z danego gatunku? Czy jest jakiś gatunek od którego stronicie?

Moim ulubionym gatunkiem jest film noir (czarny kryminał). Bardzo lubię też thrillery i dramaty, głównie wojenne, czasami też filmy historyczne. Lubię też co jakis czas obejrzeć jakąś dobrą komedię, a ostatnio oglądam sporo westernów. Raczej rzadko sięgam po horrory i filmy science fiction.

A Wy? Uśmiech
Odpowiedz
#2
Ja lubię dobrą komedię, dobry horror (a takich coraz mniej), dobre since fiction, trilery i dramaty jak mają w sobie to coś to też mi smakują Oczko albo jakieś ciekawe filmy akcji. Najbardziej nie lubię romansideł. Wyjątek stanowi komedia romantyczna gdzie ten wątek romantyczny jest czasem na poważnie, a czasem z przymróżeniem oka i dystansem. To wchodzi we mnie jak ciepły nóż w masełło Oczko Lubię kiedy film mnie zaskakuje rozwojem wydarzeń i potrafi "bawić się" moimi doznaniami i emocjami. Lubię także filmy z 2 wojny światowej obrazujący jakieś prawdziwe wydarzenia lub fikcyjne, ale dość realnie przedstawione.
[Wideo: ]

"Kiedy mówisz, że kochasz mówisz nieodwołalnie. Kochasz na całe życie."

"Zawsze życie pod górkę... Kiedy skłaniam głowę patrząc pod nogi to wydaje się, że idę do góry..."

"Wstydzę się tego, że wstydzić muszę się..."

"Innym jestem winny tylko to co od innych sam otrzymałem..."

"Nie myli się ten kto nic nie robi..."

"Towar macany należy do macanta..."
Język

Zapraszam na mój blog
Odpowiedz
#3
Też lubię filmy o II wojnie światowejUśmiech
Odpowiedz
Ja bardzo lubię dramaty, psychologiczne, thrillery, animowane, komedie... Ogółem rzecz biorąc nie pogardzę żadną produkcją, jeśli tylko mnie zainteresuje Duży uśmiech
Czekaj, łączę wątki Podejrzany
Odpowiedz
#5
Tak ulubionego to nie mam ale szczególne uczucia żywię do dramatów kostiumowych, filmów historycznych, fabularyzowanych i dokumentalnych, które serdecznie polecam.
Odpowiedz
Sci-fi i animowane, ale nie tylko na nich się skupiam, a ulubionych filmów mam wiele jak np. "Ja, robot" czy "Merida waleczna". Stronię od wszelkich dramatów, psychologicznych, horrorów i romansideł wszelkiej maści.
Odpowiedz
#7
Ja najbardziej lubię horrory i thrillery, poza tym musicale i komedie.
Odpowiedz
#8
Ulubiony gatunek to sci-fi, ale nie pogardzę też innymi. Moim zdaniem wśród wszystkich gatunków filmowych można znaleźć perełki. Nawet wśród musicali, które w większości przypadków jak oglądam to czuję zażenowanie, jest kilka filmów które lubię, głównie ze względu na ścieżkę dźwiękową, np.

Leaving opportunities behind
Odpowiedz
#9
Ja lubię sci-fi , komedie
"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, a o prawdziwą nie trzeba. "

Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej – Henry Ford
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

Mahatma Gandhi
Odpowiedz
Uwielbiam fantasy, Sci-Fi, przygodowe, komedie (te kryminalne przede wszystkim), dramaty i thrillery.
Nie znoszę horrorów, tzn. bardzo przyciągają moją uwagę jak coś leci w tv, ale unikam ich jak ognia. Język
Moje ulubione filmy to.. ''Siedem Dusz'' , ''Oszukana'' , ''Iluzjonista'', ''Prestiż''... i mogłabym tak długo Duży uśmiech
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości