Witaj, jeśli widzisz tą wiadomość to znak, że nie jesteś zalogowany na forum. Szybko utwórz konto klikając tutaj lub po prostu zaloguj się jeśli posiadasz już u nas konto.

Strona Niesmiali.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej na ten temat w polityce prywatności.
Usuń tę notatkę
, nie blokuj reklam, daj zarobić na utrzymanie strony UśmiechWalka z fobią
#1
Witam
 Mam za sobą 2 psychoterapię grupową oraz indywidualną. Byłem przekonany , że przepracowałem wszystkie swoje problemy. Ale niestety od 2 lat stopniowo powracają problemy z zakupami w supermarketach , załatwianie spraw w urzędach. W tych miejscach ponownie, automatycznie pojawia się bliżej nie określony lęk . Tak naprawdę nie wiem czego on dotyczy. Występują objawy somatyczne, uczucie ciepła , szybsza akcja serca, problemy z równowagą. Próbuję stopniowo pokonywać te problemy przez pozytywne nastawienie ale wydaje mi się ,że puki co to działa automatycznie bez wpływu mojej woli. Jest bardzo wstrętne uczucie i trwa potem jeszcze jakiś czas.
Odpowiedz
#2
Jak moge ci pomoc?
Odpowiedz
#3
Wiele osób opisuje swoje przypadki i często piszą , że sami sobie z tym poradzili bez specjalistów. Znaleźli jakiś sposób . Inni nie wyobrażają sobie życia bez leków typu Xsanax itp. Ja przez krótki czas myślałem , że mam to za sobą. Wpadłem w wir pracy , przeciążenie obowiązkami  i pewno to co jeszcze nie doleczyłem powróciło. Teraz potrzebuję wsparcia w dowolnej formie nawet takiej rozmowy z osobami które mają lub miały podobne problemy, trochę otuchy  Zdezorientowany
Odpowiedz
#4
wydaje mi sie ze jestesmy w podobnej sytuacji
Odpowiedz
#5
Witam 

ostatnio miałem okazję czytać bloga szaffer.pl  Kto nie czytał polecam Zawstydzony
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości